Page 73

Vodafone menu

73

Více informací naleznete na www.vodafonepark.cz

Vodafone menu ProÍ se pęihlásit do Vodafone menu? Pokud voláte s námi, tak se prostÝ budete mít doběe. Pro každého máme exkluzivní slevy od svÝtových znaÏek, které jinde nenajdete. SMS kupón se slevou mıžete mít pěímo v mobilu – na jedno kliknutí. Mıžeme vám nabídnout slevy na produkty nebo služby, napěíklad od tÝchto partnerı: Nikon, Garmin, Ticketstream, Národní divadlo, Study.cz, Merell, Diadora, Teva, Pizza Coloseum, Litex a mnoha dalších. Máte to absolutnÝ zadarmo. Když budete chtít, budeme vás o nových slevách informovat – ale jen o tÝch, které vás zajímají.

Sleva 20 % na JwL Jewellery Chybí vám poslední dárky pod stromeÏek? Dopěejte sobÝ nebo svým blízkým eleganci televizních moderátorek. Pouze ve Vodafone menu mıžete využít exkluzivní vánoÏní slevu 20 % na celý sortiment JwL Jewellery. Kompletní nabídku ryze Ïeského šperkaěství, které se specializuje na ruÏní výrobu šperkı, najdete na www.jwl.cz. Tam si také objednáte. Pěi nákupu staÏí zadat kód, který dostanete SMSkou z Vodafone menu, a sleva je vaše! Nabídka platí do 31. 12. 2012. Slevy nelze kombinovat s jinými akÏními nabídkami.

Tady všude a ještÝ u spousty dalších Ůrem dostanete super slevy:

2 osoby na 2 noci v Clarion Congress Prague**** za 2999 KÍ Ve spolupráci s vydavatelstvím Reader’s Digest vás zveme do vánoÏní Prahy. ÎtyěhvÝzdiÏkový hotel Clarion se nachází jen 10 minut metrem od centra. V cenÝ pobytu je neomezený vstup do hotelového Wellness a Fitness centra. TÝšit se mıžete i na snídani formou švédských stolı a internet zdarma na každém pokoji. Nabídka platí pro pobyty uskuteÎnÜné do 31. 12. 2012. Kapacita míst je ovšem omezená podle obsazenosti hotelu.

Jak se pĚihlásit do Vodafone menu? Vodafone menu najdete na www.menu.vodafone.cz. Po pĚihlášení mrknÜte na záložku „Moje výhody“.

K registraci a pĚihlášení potĚebujete jen mobilní telefon.

Po registraci vám budou chodit zdarma SMSky o slevách podle vašeho gusta.

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.