Page 36

POKEC

Kdo jsou největší hulváti v internetových diskusích? To může být kdokoli. Ale většinou muži, ne? Divil byste se, kolikrát jsou i ženské sprosté jak dlaždičky. A taky byste koukal, že to nejsou hlupáci. My často vidíme, že mají titul před jménem, že pracují v úspěšných firmách... Prostě neplatí, že doktoři jsou vždycky slušní a dělníci prasata, anonymita udělala divy s kdekým. Když máte pocit, že jste skrytý, najednou si dovolíte cokoli. Před pár týdny jsme na iDnesu změnili pravidla a diskutovat se může jen pod jménem – a od té doby skoro nemáme co mazat. Poznáte, pod jakými články bude práce? Úplně přesně, to je profesionální deformace... Kdysi to bývaly jakékoli články o Paroubkovi, Z jedné slušnější konverzace perná taky byla Obamova návštěva v Praze, To jsme trhli rekordy v počtu smazaných příspěvků. PROSTæ NEPLATÍ, Vy na internetu nediskutujete? Čím to? ŽE DOKTOěI JSOU Už léta ne, i blogy jsem přestal psát, Pod Obamu se slézali nejhorší VŽDYCKY SLUŠNÍ nestálo to za rozčilování. Došlo rasisti, jaké si umíte představit... AËDæLNÍCI PRASATA. mi, že i kdybych napsal nevinnou Čímž se dostáváme k tomu, že velká ANONYMITA větu o tom, že vyšlo sluníčko, tak práce bývá pod články o Romech, UDæLALA DIVY se v diskusi dozvím, že sluníčko je ale například i pod texty o krimi- SËKDEKÝM. SKRYTÝ parazit a zneužívá sociální dávky nálních činech, kde sice nevíme SI NAJEDNOU – a proto jsem to vzdal. o pachatelích nic, ale diskutující DOVOLÍTE COKOLIV. Je na práci administrátora vůbec něco hezkého? jsou přesvědčení, že za tím museli být Romáci. Takže já jenom mrknu Ale jo. Někdy přijde mail, který na titulek – a vím, co pod člán- potěší. Jsou lidi, kteří nejdřív napíšou sprostě, vy jim odpokem čekat. víte slušně, že bohužel nerespektovali pravidla slušné disObjeví se v takových kuse, a oni se o dva dny později, když je opustí afekt, omluví. diskusích i normální hlas? To se stává poměrně často. Objeví, ale na takového člověka A stejně – nezávidíte bratrovi, že se živí muzikou? se pak sesypou ostatní a utlučou Gipsy.cz jsme kdysi zakládali spolu, ale Radek je zdravý ho tak, že příště raději nedisku- a já ne. Nemůžu kdovíjak cestovat, beru dost léků a měl tuje. Což chápu. bych být pro jistotu v dosahu lékaře. Kdybyste byl zdravý, tak hrajete? Asi jo. Důvod je prozaický – věřím, že bych slušně vydělával, což by se hodilo. Ale nejde to, tak jenom občas vystupuju s kapelami svých bratrů, když vypadnou kytary nebo tak něco. Tehdy opráším tu svoji, naladím, zahraju – a zase ji na dva roky pověsím... Ale práce admina není tak strašná. Až s ní jednou skončím, tak mi možná začnou chybět i ty diskuse.

<

36

Z DISKUSÍ POD ČLÁNKY IËtohle si administrátoĜi pĜeÝtou vËpráci. Nevíme jak vy, ale my bychom mazali taky.

DISKUSE: PODPORA ROMĵ NEROSTE Lihopal: Já bych byl pro menší dávky. Takový celý zásobník AK- 47 doËBangovy palice, to by šlo.

DISKUSE: ŽENA NAPADENÁ PěI SILVESTROVSKÉM ÚTOKU VEËVARNDSDORFU ZEMěELA Katrok1: Cikány je potĜeba zabíjet, jinak se zËtoho nikdy nevyhrabeme. Katrok2: Chtçjí boj, maj ho mít. Snad se ještç dožiju dne, kdy si budu moci legálnç stĜelit cikánskou špínu. Roger Wilco – 3. reinkarnace: Tak ještç jednou ty Ýerná cikánská cenzorská svinç: Být manželem té paní, tak vezmu bouchaÝku aËbudu tu Ýernou špínu stĜílet naËpotkání. Kdyby mç ta Ýerná pakáž pĜipravila oËmilovanou životní partnerku, nemçl bych už co ztratit.

ČiliChili | 12 | 2012 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.