Issuu on Google+

74

Mobilní web, aplikace a e-knihy

Hromadu dalších skvÝlých aplikací do svého chytrého telefonu najdete ve Vodafone galerii. StáhnÝte si ji na tam.je/glr

RozjeÏte to s aplikacemi... Aplikace hýbou svÛtem. No tak dobęe, je to klišé. Hýbou spíš mobily, tablety a tak. Ale hýbou. Takže jsme pro vás i tentokrát vybrali pár prima aplikací, které by vás mohly bavit. Jednu probereme do mrtÛ a na další stránce ještÛ pęidáme pár tipį. Vybírejte. Stahujte. Zkoušejte.

Trainboar vás dovede až Trainboard na perón VLAKEM JEZDÍ KLASICI Vlaky jsou in. A vlastnÛ byly vždycky. Tęeba takový Dvoęák, ten je miloval tak, že podle nich i skládal. Napęíklad Humoresku. Takže není divu, že vlak je dodnes pęeprava pro klasiky, pro lidi, kteęí jdou na vÛci chytęe a rádi spojují pęíjemné s užiteÍným. Nebo jenom rádi stírají rosu na kolejích. PęesnÛ taková je i aplikace Trainboard. StaÍí si ji otevęít, ona si vás najde a ęekne vám, kde máte v okolí nejbližší nádraží. A jestli má pęednosta stanice na svém nádraží elektronickou informaÍní tabuli, máte vyhráno. V Trainboardu díky tomu uvidíte, kdy vám to jede, z kterého nástupištÛ nebo koleje, jestli máte zpoždÛní a tak. Píchne vám, i když jdete nÛkoho k vlaku vyzvednout. Pęekliknete z odjezdį na pęíjezdy, a hned víte, kam to pęifrÍí a jestli máte ještÛ Ías koupil pugét.

K Îemu je V Trainboardu vždy zkrátka najdete nejbližší nádraží s elektronickými informaÍními tabulemi, pęíjezdy Vodafone a odjezdy vlakį vÍetnÛ oznaÍení a Íísla daného spoje galerie? MrknÜte a zpoždÛní, informace o nástupišti a koleji, vyhledávání na tam.je/glr v seznamu vlakových stanic nebo zobrazení stanic a dozvíte se víc. na mapÛ. A to všechno jednoduše, pęehlednÛ a rychle. Jak ęíkáme, jednoduchá a šikovná aplikace, kterou oceníte, než váš vláÍek S Vodafone galerií nemusíte zapíská. hledat mezi záplavou aplikací pro chytrý telefon. Ty „nej“ jsme vyzobali za vás.

DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry pro iPhone, telefon s Androidem nebo Windows telefon.


2012 | 11 | Čilichili: Made In Japan