Issuu on Google+

Vodafone menu

73

Více informací naleznete na www.vodafonepark.cz

Vodafone menu ProÍ se pęihlásit do Vodafone menu? Pokud voláte s námi, tak se prostÝ budete mít doběe. Pro každého máme exkluzivní slevy od svÝtových znaÏek, které jinde nenajdete. SMS kupón se slevou mıžete mít pěímo v mobilu – na jedno kliknutí. Mıžeme vám nabídnout slevy na produkty nebo služby, napěíklad od tÝchto partnerı: Nikon, Garmin, Ticketstream, Národní divadlo, Study.cz, Merell, Diadora, Teva, Pizza Coloseum, Litex a mnoha dalších. Máte to absolutnÝ zadarmo. Když budete chtít, budeme vás o nových slevách informovat – ale jen o tÝch, které vás zajímají.

Sleva 15 % na wellness v Horizontu Je Ïas zaÏít se hýÏkat. SkoÏte do Vodafone menu a užijte si 15 % na vybrané pobytové balíÏky v OREA Wellness Hotelu Horizont v Železné RudÝ. Zkuste balíÏek Relax na ŠumavÝ na 3 noci, Šumavskou pohádku pro dva na 2 noci, Wellness Cocktail na 2 noci nebo rovnou Týden pro zdraví na 7 nocí. Šumava volá a oddechu je těeba. Tak se mrknÝte do Vodafone menu a stáhnÝte si svıj slevový SMS kód.

Tady všude a ještÝ u spousty dalších Ůrem dostanete super slevy:

Mazda se zárukou na 5 let Všichni fandové Mazdy teÑ ve Vodafone menu najdou zdarma pÝtiletou záruku ke všem novým vozım Mazda. SamozěejmÝ platí po celé EvropÝ a máte v ní i asistenÏní službu. ProstÝ auto, u kterého ze záruky ani nevyjedete. StáhnÝte si SMS kupón ve Vodafone menu a pěedložte ho pěi koupi vozu. A mıžete vyrazit na poěádnÝ bezstarostnou jízdu. Se zárukou.

Jak se pĚihlásit do Vodafone menu? Vodafone menu najdete na www.menu.vodafone.cz. Po pĚihlášení mrknÜte na záložku „Moje výhody“.

K registraci a pĚihlášení potĚebujete jen mobilní telefon.

Po registraci vám budou chodit zdarma SMSky o slevách podle vašeho gusta.


2012 | 11 | Čilichili: Made In Japan