Issuu on Google+

Vodafone menu

73

Více informací naleznete na www.vodafonepark.cz

Vodafone menu ProÍ se pęihlásit do Vodafone menu? Pokud voláte s námi, tak se prostÝ budete mít doběe. Pro každého máme exkluzivní slevy od svÝtových znaÏek, které jinde nenajdete. SMS kupón se slevou mıžete mít pěímo v mobilu – na jedno kliknutí. Mıžeme vám nabídnout slevy na produkty nebo služby, napěíklad od tÝchto partnerı: Nikon, Garmin, Ticketstream, Národní divadlo, Study.cz, Merell, Diadora, Teva, Pizza Coloseum, Litex a mnoha dalších. Máte to absolutnÝ zadarmo. Když budete chtít, budeme vás o nových slevách informovat – ale jen o tÝch, které vás zajímají.

Sleva 30 % na pojištÛní S Vodafone menu máte u Slavie exkluzivní slevu 30 % na pojištÝní domácnosti, cestovní EuropojištÝní a cestovní pojištÝní SvÝt. Další informace najdete na www.slavia-pojistovna.cz, kde si mıžete pojištÝní sjednat online . Pěi objednávce zadejte slevový kód, který dostanete z Vodafone menu. Nabídka platí jen do 31. 10. 2012.

Tady všude a ještÝ u spousty dalších Ůrem dostanete super slevy:

Speciální nabídka pro Íleny Vodafone menu se slevou 50 % Díky Vodafone menu máte 50% slevu na dva produkty Fithall. Zaprvé na edici 3 Fithall cviÏebních DVD a zadruhé na šestimÝsíÏní jídelníÏek ušitý na míru. KliknÝte na www.Ůthall.cz a vložte promo kód, který dostanete SMSkou z Vodafone menu. Objeví se vám zvýhodnÝná nabídka a dál nakoupíte bÝžnÝ jako v ostatních e-shopech. Nabídka platí jen do 31. 10. 2012.

Jak se pĚihlásit do Vodafone menu? Vodafone menu najdete na www.menu.vodafone.cz. Po pĚihlášení mrknÜte na záložku „Moje výhody“.

K registraci a pĚihlášení potĚebujete jen mobilní telefon.

Po registraci vám budou chodit zdarma SMSky o slevách podle vašeho gusta.


2012 | 10 | Čilichili: Naučte se oblíkat