Page 80

80

Volání a data v cizinÛ

Více informací ke všem nabídkám naleznete na www.vodafone.cz/roaming

V cizinÛ jako doma Volat a surfovat s námi mįžete i v cizinÛ stejnÛ výhodnÛ jako doma. Zaplatíte nevelký spojovací poplatek a pak už máte domácí ceny.

Vodafone Passport S touhle službou budete mít volání ze zahraniÏí za stejnou cenu jako v Îeské republice. Navíc zaplatíte jen spojovací poplatek podle místa, kde zrovna jste. SvÝt jsme rozdÝlili do těí pěehledných zón, abyste mÝli jasno. Spojovací poplatek platíte vždy jednou za 20 minut volání. Zóna (mrknÛte na mapku dole)

Spojovací poplatek

Cena za minutu

zóna

1

22 KÍ

Stejná jako v ÌR

zóna

2

50 KÍ

Stejná jako v ÌR

zóna

88 KÍ

Stejná jako v ÌR

3

Vodafone Passport Data

ZaĚiÐte si ho hned teÐ Pošlete zdarma textovku ROAM PASS A 1234 na Ííslo 7700 (místo 1234 napište své osobní Ííselné heslo do naší Samoobsluhy). Jestli vás nebaví psát SMSky, mrknÛte do naší Internetové, pęípadnÛ Mobilní samoobsluhy a tam si Vodafone Passport zakliknÛte. Mįžete taky zavolat do Hlasové samoobsluhy na *077 – zvolte si menu Mé služby > Aktivovat služby.

Vodafone Data Passport si teÑ mıžete užít v celé zónÝ 1, což je 41 evropských zemí vÏetnÝ Chorvatska!

Služba Vodafone Passport data na den

S Vodafone Data Passportem se budete moci podívat na Facebook nebo zkontrolovat e-maily kdekoliv v EvropÝ za domácí ceny. Zaplatíte jen denní poplatek a pak už surfujete za domácí cenu. Aktivujte si tenhle tarif ještÝ doma, z ciziny už to nepıjde. AktivaÍní poplatek

Kolik dat mohu použít

50 KÍ

150 MB

2012 | 09 | Čilichili: Malí supermani  

Děti jako stroje na úspěch.