Page 70

70 Mobilní web, aplikace a e-knihy

Léto na plné pecky! Stahujte aplikace... Sice už tu máme srpen, ale léto to rozhodnÛ nebalí. A ani vy nemusíte. Díky aplikacím z Vodafone galerie si udÛláte letní fesĥák rovnou v mobilu. Nebo si ęádnÛ zabÛháte.

Vodafone galerie Nikdo vás nedožene

NeztraĦte se v aplikacích

KÁMOŠI VÁM MįŽOU FANDIT Pęedstavte si, že bÛžíte a kamarádi vám SMSkami fandí jako o život. Vy jim bÛhem klusání pošlete fotky, kde zrovna jste, co jste vidÛli, koho jste potkali. Posloucháte u toho svou oblíbenou muziku, a když to bude potęeba, nastavíte si písniÍku, která vás nakopne k vÛtšímu výkonu. SamozęejmÛ mÛęíte vzdálenost, Ías, rychlost a spotęebu kalorií. Tohle všechno zvládnete v aplikaci runtastic. StáhnÛte si aplikaci do 31. 8. 2012 a dostanete vybrané PRO funkce zdarma. StaÍí se pęipojit pęes mobilní síĥ Vodafonu (tedy ne pęes Wi-Fi pęipojení). Jo, a je putna, jestli máte telefon s Androidem, nebo iPhone.

Vodafone galerie vám pomİže s orientací ve svÜtÜ aplikací pro chytré telefony. DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry, aĦ už máte iPhone, nebo telefon s Androidem. A teÐ novÜ i pro Windows Phone telefony!

Bez muziky ani ránu HUDBA S VÁMI UDRŽÍ KROK Bacha, aby vám teÏ sluchátka nepęirostla k hlavÛ. S aplikací MusicJet totiž budete mít na 2 miliony skladeb kdykoli rovnou v mobilu. BuÏ je mįžete poslouchat on-line, nebo si stáhnete, co chcete, do mobilu a hrajete i bez pęipojení k webu. Navíc se v téhle aplikaci písniÍky, alba, styly nebo zpÛváci fakt super pohodlnÛ vyhledávají. Takže radost pro každého, kdo bez muziky nedá ani ránu.

Hromadu dalších skvělých aplikací do svého chytrého telefonu najdete ve Vodafone galerii. Stáhněte si ji na m.vodafone.cz/aplikace

2012 | 08 | Čilichili: Chceme moře  

Moře nám chybí. Ne že ne.

2012 | 08 | Čilichili: Chceme moře  

Moře nám chybí. Ne že ne.