Page 68

68 Vodafone experti

Jsme experti na to, co vás pálí Pęeneseme vám kontakty do nového telefonu. Na místÛ ho nastavíme a doporuÍíme aplikace, které opravdu využijete. To vše úplnÛ zdarma, aĥ jste našimi zákazníky, nebo ne.

Nastavení nového zaĚízení Telefon, tablet nebo notebook pěipravíme tak, abyste s nimi mohli ihned pracovat. Vytvoěíme vám úÏet pro Android a úÏet pro Apple, nastavíme e-mail a pomıžeme s aplikacemi. A navrch vám ukážeme, jak na to.

PĚenos kontaktİ do nového telefonu On-line rezervace datového specialisty Pokud nenaleznete odpovÝÑ v Centru péÏe nebo potěebujete pomoci s nastavením svého zaěízení, zarezervujte si na www.vodafone.cz/experti Vodafone experta v nejbližší prodejnÝ. Budete mít jistotu, že bude k dispozici jen a jen pro vás.

Pomıžeme vám spolehlivÝ pěevést kontakty, fotky nebo SMSky ze starého telefonu do nového. Obraħte se na nás, rádi vám pomıžeme.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz/experti

Tip Nebojte se nás zeptat v našem On-line Centru péÍe na pece.vodafone.cz. Na následující stránce najdete tipy Vodafone expertı na skvÝlé aplikace.

2012 | 08 | Čilichili: Chceme moře  

Moře nám chybí. Ne že ne.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you