Page 70

70 Mobilní web, aplikace a e-knihy

Dejte nudÛ na frak! Stahujte aplikace... Ìekáte na tramvaj, nudíte se ve vlaku, chcete se chvíli bavit? Nakrmte svįj telefon super aplikacemi a bezva Ítivem z naší Vodafone galerie a nuda bude nahraná. ŠlápnÜte do pedálİ MAPY NA LETNÍ TOULKY MÁTE V MOBILU Pęipravili jsme extra edici map pro ÌR a Slovensko. Aĥ už jedete na kole, nebo šlapete po svých. Hodí se nejen na túru, ale i na houbaęení. Zaznamenejte si v aplikaci body zájmu – tęeba kde jste našli nejvíc hub nebo borįvek. Aplikaci mįžete používat online zdarma a v placené verzi také offline, za 55 KÍ mÛsíÍnÛ.

SvÜt jako na dlani PRÁZDNINOVÁ JÍZDA BEZ BLOUDÛNÍ Sygic je špiÍková offline navigace nejen do auta pro Android a iOS. Využívá intuitivní rozhraní, které podporuje gesta dotykových displejį, pęibližuje anebo oddaluje objekty na mapÛ dotykem prstu a zorný úhel mÛní pomocí integrovaného kompasu. StáhnÛte a nainstalujte si ji v Íervenci a mįžete ji používat celé prázdniny zdarma.

Vodafone galerie je váš prİvodce po aplikacích pro chytrý telefon. DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry, aĦ už máte iPhone, nebo telefon s Androidem.

Hromadu dalších skvělých aplikací do svého chytrého telefonu najdete ve Vodafone galerii. Stáhněte si ji na m.vodafone.cz/aplikace

2012 | 07 | Čilichili: Chceme moře  

Moře nám chybí. Ne že ne.

2012 | 07 | Čilichili: Chceme moře  

Moře nám chybí. Ne že ne.