Page 74

27 Vodafone menu

Vodafone menu Chceme si vás hýÍkat. A máme na to skvÛlou peęinku. Vodafone menu je vÛrnostní program, díky kterému mįžete jako naši zákazníci získat úžasné slevy na služby a produkty od našich partnerį. A nic vás to nestojí.

ProÎ se pĚihlásit do Vodafone menu? Pokud voláte s námi, tak se prostÝ budete mít doběe. Pro každého máme exkluzivní slevy od svÝtových znaÏek, které jinde nenajdete.

PęíspÛvek 1777 KÍ na vaši dovolenou Vodafone menu vám pěináší exkluzivní pěíspÝvek na dovolenou s CK Blue Style. 1777 KÏ na zájezdy typu Firstminute a na zájezdy za katalogovou cenu nebo 1077 KÏ na zájezdy typu Lastminute a Eurovíkendy. PěíspÝvek získáte za pár kliknutí pěímo ve Vodafone menu.

20% sleva na celý sortiment Nikon

SMS kupón se slevou mıžete mít pěímo v mobilu – na jedno kliknutí.

Vyberte si špiÏkový fotoaparát, objektiv nebo pěíslušenství od Nikonu a získejte 20% slevu. Îeká vás těeba novinka Nikon 1 J1! Slevový kód do mobilu stáhnete ve Vodafone menu.

Mıžeme vám nabídnout slevy na produkty nebo služby, napěíklad od tÝchto partnerı: iStyle, Nikon, Garmin, Ticketstream, Národní divadlo, Holmes Place, Blue Style, Pizza Coloseum, Litex a mnoha dalších. Máte to absolutnÝ zadarmo. Když budete chtít, budeme vás o nových slevách informovat – ale jen o tÝch, které vás zajímají.

Jak se pĚihlásit do Vodafone menu? Vodafone menu je dostupné uvnitě Vodafone parku (www.vodafonepark.cz). Musíte se tedy registrovat do Vodafone parku a pak do Vodafone menu. K registraci a pěihlášení potěebujete jen mobilní telefon. Po registraci vám budou chodit zdarma SMS o slevách podle vašeho gusta.

Tady všude a ještÝ u spousty dalších Ůrem dostanete super slevy: Premium Reseller

Více informací naleznete na www.vodafonepark.cz

2012 | 06 | Čilichili: Konec světa  

Konec světa bude. Jen nevíme kdy a jak.

2012 | 06 | Čilichili: Konec světa  

Konec světa bude. Jen nevíme kdy a jak.