Page 68

33 Mobilní web, aplikace a e-knihy

Dejte nudÛ na frak! Stahujte aplikace... Ìekáte na tramvaj, nudíte se ve vlaku, chcete se chvíli bavit? Nakrmte svįj telefon super aplikacemi a bezva Ítivem z naší Vodafone galerie a nuda bude nahraná. Kde se koupat APLIKACE, CO VÁS POŠLE K VODÛ StaÍí kliknout a víte, jaké koupání máte v nejbližším okolí. Je jenom na vás, jestli se chcete smoÍit v pískovnÛ, na plovárnÛ nebo v nÛjakém tom aqua show centru. Zkrátka pęesnÛ to, co musíte v mobilu bezpodmíneÍnÛ mít. Zvlášĥ když se blíží prázdniny.

Foodspotting KDE JE TO BAŠTA A KDE MAJÍ BLIVAJZ Restaurace dneska doporuÍuje kdekdo. S touhle vychytávkou ale mįžete dát echo, které jídlo je kde super. Takže si nejen pošmáknete, ale ještÛ se ukážete jako opravdový gurmán.

Vodafone galerie je váš prİvodce po aplikacích pro chytrý telefon. DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry, aĦ už máte iPhone, nebo telefon s Androidem. Hromadu dalších skvělých aplikací do svého chytrého telefonu najdete ve Vodafone galerii. Stáhněte si ji na m.vodafone.cz/aplikace

2012 | 06 | Čilichili: Konec světa  

Konec světa bude. Jen nevíme kdy a jak.

2012 | 06 | Čilichili: Konec světa  

Konec světa bude. Jen nevíme kdy a jak.