Page 66

35 Vodafone experti

Jsme experti na to, co vás pálí Pęeneseme vám kontakty do nového telefonu. Na místÛ ho nastavíme a doporuÍíme aplikace, které opravdu využijete. To vše úplnÛ zdarma, aĥ jste našimi zákazníky, nebo ne.

Tip Nebojte se nás zeptat v našem On-line Centru péÍe na pece.vodafone.cz. Na následující stránce najdete tipy Vodafone expertı na skvÝlé aplikace.

Nastavení nového zaĚízení Telefon, tablet nebo notebook pěipravíme tak, abyste s nimi mohli ihned pracovat. Vytvoěíme vám úÏet pro Android a úÏet pro Apple, nastavíme e-mail a pomıžeme s aplikacemi. A navrch vám ukážeme, jak na to.

PĚenos kontaktİ do nového telefonu Pomıžeme vám spolehlivÝ pěevést kontakty, fotky nebo SMSky zee starého telefonu do nového. ho. Obraħte se na nás, rádi vám pomıžeme.

On-line rezervace datového specialisty Pokud nenaleznete odpovÝÑ v Centru péÏe nebo potěebujete pomoci s nastavením svého zaěízení, zarezervujte si na www.vodafone.cz/experti Vodafone experta v nejbližší prodejnÝ. Bude mít jistotu, že bude k dispozici jen a jen pro vás. Více informací naleznete na www.vodafone.cz/experti

2012 | 06 | Čilichili: Konec světa  

Konec světa bude. Jen nevíme kdy a jak.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you