Page 73

Připojení s Vodafonem Internet v tabletu 73

Internet v tabletu Mobilní internet pro tablety vám umožní využívat váš tablet skuteÍnÛ naplno. Cestujete autobusem, vlakem Íi hromadnou dopravou? Všude tam vám váš tablet pęedvede, co umí. Je jedno, jestli potĚebujete surfovat na iPadu, Samsung GALAXY, nebo jiném tabletu. Máme internet pro všechny, kteĚí chtÜjí své zaĚízení využívat na plné pecky. Díky nové technologii mİžete surfovat rychlostí až 21,6 Mbps. Pro každého, kdo se s tabletem potĚebuje pĚipojit i mimo domov, aĦ už v kavárnÜ, nebo tĚeba na nádraží.

Ceník Služba

Objem dat (FUP)

Cena

ZvýhodnÛná cena

Obnovení objemu dat (FUP)

500 MB

265 KÍ

199 KÍ

200 KÍ

1 GB

398 KÍ

299 KÍ

200 KÍ

MÛsíÍní datové tarify Pęipojení pro tablet super Pęipojení pro tablet premium

PĚipojení pro tablet mİžete mít za LEPŠÍ CENU, pokud si ho poĚídíte s jakýmkoliv balíÎkem ze Speciální edice Tarifİ na míru a SpoleÎných tarifİ na míru. MrknÜte na stranu 99.

Obnovení objemu dat (FUP) po jeho vyÎerpání Nebojte se, že vám internet komplet zamrzne a rozchodí se až další mÛsíc. Podle svého aktuálního datového tarifu si mįžete objem dat (FUP) jednorázovÛ navýšit. MrknÛte do Internetové samoobsluhy do sekce Chytrý pęehled.

Vodafone Smart Tab 10 OperaÏní systém Android 3.2 Displej v cm/" 25,6 cm/10,1" Uživatelská pamÝħ až 16 GB Fotoaparát 5Mpix Pohotovostní doba (hodiny) až 300

již od

7677 KÏ

2012 | 05 | Čilichili: Prázdné umění  

Dnešní umění je těžko pochopitelné. Je proto i zbytečné?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you