Page 68

68 Vodafone experti

Jsme experti na to, co vás pálí Pęeneseme vám kontakty do nového telefonu. Na místÛ ho nastavíme a doporuÍíme aplikace, které opravdu využijete. To vše úplnÛ zdarma, aĥ jste našimi zákazníky, nebo ne.

Nastavení nového zaĚízení Telefon, tablet nebo notebook pěipravíme tak, abyste s nimi mohli ihned pracovat. Vytvoěíme vám úÏet pro Android a úÏet pro Apple, nastavíme e-mail a pomıžeme s aplikacemi. A navrch vám ukážeme, jak na to.

PĚenos kontaktİ do nového telefonu Pomıžeme vám spolehlivÝ pěevést kontakty, fotky nebo SMSky ze starého telefonu do nového. Obraħte se na nás, rádi vám pomıžeme.

Tip

On-line rezervace datového specialisty Pokud nenaleznete odpovÝÑ v Centru péÏe nebo potěebujete pomoci s nastavením svého zaěízení, zarezervujte si na www.vodafone.cz/experti Vodafone experta v nejbližší prodejnÝ. Bude mít jistotu, že bude k dispozici jen a jen pro vás.

Nebojte se nás zeptat v našem On-line Centru péÍe. Jsme tu pro vás kdykoliv. Na následující stránce najdete tipy Vodafone expertı na skvÝlé aplikace.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz/experti

2012 | 05 | Čilichili: Prázdné umění  

Dnešní umění je těžko pochopitelné. Je proto i zbytečné?

2012 | 05 | Čilichili: Prázdné umění  

Dnešní umění je těžko pochopitelné. Je proto i zbytečné?