Page 71

Připojení s Vodafonem Internet v mobilu 71

Pro váš úsmÛv cokoliv Chceme, abyste si bez starostí a naplno mohli užívat váš chytrý telefon. Proto posilujeme týmy datových specialistį a on-line podpory. Naše odborníky tak budete mít kdykoliv k dispozici. Už se nemusíte ptát kamarádį, jak do chytrého telefonu pęevést kontakty ze starého mobilu nebo kde sehnat ty nejlepší aplikace.

Objednejte se k datovému specialistovi na prodejnu Vodafonu. Zdarma vám nastavíme celý telefon, aĦ už využíváte služby Vodafonu, nebo ne. Zálohování pİvodního telefonu Nebojte se, vaše data ze starého mobilu ochráníme. Náš datový specialista vám kontakty, SMSky, fotky nebo těeba videa spolehlivÝ pěevede do vašeho chytrého telefonu. Obraħte se na nás, rádi vám pomıžeme.

Tip Kontakty si mıžete snadno zálohovat i ve Vodafone parku.

On-line rezervace datového specialisty

Nastavení nového zaĚízení Telefon, tablet, notebook i modem vám nastavíme tak, abyste s ním mohli hned surfovat na internetu. Vytvoěíme vám Google úÏet pro Android a iTunes úÏet pro Apple. Nastavíme e-mail a pomıžeme s aplikacemi.

On-line Centrum péÎe Nebojte se nás zeptat kdykoliv a na cokoliv. Jsme tu pro vás. Získáte odpovÝdi na nejÏastÝjší zákaznické otázky, ěešení zákaznických dotazı, informace o nastavení telefonu, o roamingu apod.

Pěipravili jsme pro vás službu, díky níž se opÝt stanete pány svého telefonu. Neváhejte a rezervujte si datového specialistu, který s vámi vaše dotazy probere pěímo ve vybraných prodejnách Vodafonu.

2012 | 04 | Čilichili: Válka sportů  

Hokej a biatlon jsou pořád ještě v televizi. Ale nebudou tam dlouho.

2012 | 04 | Čilichili: Válka sportů  

Hokej a biatlon jsou pořád ještě v televizi. Ale nebudou tam dlouho.