Page 81

Nejlepší mobily, co známe 81

Nokia Lumia 710 Operační systém: Windows Phone 7.5 Interní paměť: až 8 GB Fotoaparát: 5 Mpix

Samsung GALAXY Ace La Fleur

Nová éra u Nokie U Nokie se rozhodli vyhovÛt zákazníkįm, kteęí chtÛjí Windows. Nokia Lumia 710 s operaÍním systémem Windows Phone 7.5 je první ze dvou telefonį této nové éry. Pęináší velmi slušnou výbavu. Je pohánÛna 1,4GHz procesorem Qualcomm. Její 3,7palcový LCD ClearBlack displej má WVGA rozlišení. Fotoaparát vytváęí pÛtimegapixelové snímky a HD ready video. PamÛĥ má kapacitu až 8 GB.

Operační systém: Android 2.3 Interní paměť: až 150 MB Fotoaparát: 5 Mpix

Nokia Lumia 800 Operační systém: Windows Phone 7.5 Interní paměť: až 16 GB Fotoaparát: 8 Mpix

Sestra s ještÜ lepší výbavou

Mobil odÜný do kvÜtin

U Samsungu se rozhodli, že blížící se jaro pęivítají novou verzí modelu GALAXY Ace odÛnou do kvÛtin. Dali jí do vínku nejen název La Fleur a nádherný a jedineÍný bílý design se stęíbrnými kvÛtinovými ornamenty, ale i rychlejší procesor a vyšší verzi Bluetooth (3.0). Jinak vás Íeká to, na co jste u GALAXY Ace zvyklí. Parádní zpracování, kvalitní software, systém Android a pÛtimegapixelový fotoaparát s autofocusem a hledáÍkem v podobÛ kapacitního HVGA displeje. To vše navíc v krásném balení, exkluzivnÛ u Vodafonu a navíc za skvÛlou cenu.

Vlajkovou lodí Nokie je Lumia 800 s operaÍním systémem Windows Phone 7.5. V opravdu unikátním monolitickém designu se ukrývá nadupaná výbaviÍka. Na konkurenci tasí výkonné zbranÛ, napęíklad vynikající zvukový výstup a zejména špiÍkový fotoaparát s optikou Carla Zeisse, 28mm objektivem a rozlišením 8 Mpix. Dále vás jistÛ ohromí 3,7palcovým ClearBlack AMOLED displejem s rozlišením WVGA (480×800), výkonným 1,4GHz procesorem Qualcomm MSM8255 a pamÛtí až 16 GB.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.