Page 70

70 Připojení s Vodafonem Internet v mobilu

Internet v mobilu Aĥ máte kartu nebo tarif, u nás si vyberete pęesnÛ takové pęipojení k internetu, jaké vám opravdu sedne. A je jedno, jestli surfujete obÍas nebo každý den. S telefonem na síti Mİžete si vybrat pĚipojení napoĚád, nebo jenom na jeden den. Za jasnou a koneÎnou cenu.

Na Facebook, do mejlu nebo na pĚedpovÜÐ poÎasí se mİžete podívat kdekoliv. Snadno si najdete nejbližší dobrou restauraci, benzínku nebo veĚejný záchod.

S tím správným tarifem mİžete surfovat naplno a pĚesnÜ podle toho, jak potĚebujete.

PĚipojení na den Ideální pro toho, kdo s telefonem surfuje málokdy – platíte jen za dny, kdy se pěipojíte. Má ho k dispozici každý bez aktivace. Zapnete ho jednoduše otevěením internetové stránky v mobilu.

PĚipojení na týden

PĚipojení pro mobil premium

SkvÝlé, pokud máte pěedplacenou kartu a jste s mobilem na síti pravidelnÝ. Týdenní platby zvládnete urÏitÝ lépe než mÝsíÏní!

Výborné, pokud máte chytrý telefon a internet v mobilu využíváte fakt Ïasto – za pevný mÝsíÏní poplatek mıžete stáhnout spoustu dat, těeba svojí oblíbenou hudbu.

A

INK

NOV

Malý ceník Služba

FUP

cena

Obnovení FUP limitu

Pęipojení na den

25 MB

25 KÍ

Pęipojení na týden

60 MB

49 KÍ

Pęipojení pro mobil standard

150 MB

177 KÍ

100 KÍ

Pęipojení pro mobil super

300 MB

249 KÍ

100 KÍ

Pęipojení pro mobil premium

600 MB

315 KÍ

200 KÍ

Pęipojení pro mobil premium+

1,2 GB

449 KÍ

200 KÍ

FUP je limit pro stahování, po jehož pęekroÍení vám internet trochu zpomalí. S výbÛrem správného tarifu pro Internet v mobilu vám pomįže kalkulaÍka na www.vodafone.cz/internet.

Tip Chcete ušetęit za Internet v mobilu? Zvolte nÛkterou ze Speciálních edicí tarifį na míru, kde tento tarif mįžete získat ještÛ výhodnÛji.

Tarify Internet v mobilu a Internet v mobilu naplno již není možné dále aktivovat, s výjimkou Speciálních edic Tarifů na míru

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.