Page 69

Mobilní web a aplikace 69

StĚepy z pavlaÎe NOVINKA OD EMILA HAKLA

Promile.info MÁTE BODį NA ROZDÁVÁNÍ? Nainstalujte si náš alkoholtester a hned máte jasno, jestli mįžete za volant nebo ne. Nastavíte si osobní údaje, na Íasovou osu naklikáte, kolik se vám toho podaęilo vypít (a ne že si budete ubírat), a máte hned jasno. Kdybyste si nemohli vzpomenout, pęipravili jsme rovnou nabídku drinkį, které to asi tak mohly být. A nechybí tu ani rychlokalkulaÍka, co hravÛ ukáže dobu, kterou vaše tÛlo potęebuje na spálení zadaného množství lihoviny. ProstÛ dÛláme všechno pro to, abyste svįj ęidiÍák mÛli co možná nejdéle.

Emil Hakl je stálice našeho Íasáku Ìilichili. Už pÛkných pár pátkį nám mÛsíc co mÛsíc píše svoje sloupky o tom, co život... no znáte to. A teÏ jsme vám z té hromady textį vyklofli solidní výbÛr, který si mįžete stáhnout ve zbrusu nové elektronické knize Stęepy z pavlaÍe. Máte ji od nás zadarmo. Tak lidé, ÍtÛte.

Fotograŭk BAVTE KAMARÁDY SVÝMI FOTKAMI Originální MMSka, to je dneska už samozęejmost. S námi to pįjde raz dva a budete mít fotku, jakou vám budou kámoši jenom závidÛt. ProstÛ se vyfoĥte, vyberte obrázek z pamÛti telefonu nebo zvolte nÛkterý z aktuální nabídky obrázkį od nás, pak na vybranou fotku naroubujte nÛjaký ten grafický filtr, aby byla vÛtší švanda, a je to. Originální MMSka jako vyšitá je na svÛtÛ. StaÍí ji poslat.

TudyNe! V KOLONÛ VÁS UŽ NIKDO NEUVIDÍ Vykašlete se jednou provždy na poskakování v kolonách. S mobilním webem m.tudyne.cz budete králem silnic. Nebo královnou. Na mapÛ tu uvidíte, kde to v dopravÛ zrovna vázne. Mįžete dostávat informace o dÛní na cestách podle toho, kde se se svým korábem nacházíte. Nebo si vybrat zprávy jenom ze svého regionu. Záleží na vás, kam zrovna valíte.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.