Page 68

68 Mobilní web a aplikace

Nacpeme váš mobil aplikacemi S Vodafone galerií nemusíte trávit hodiny a hodiny hledáním áním tÛch nejvychytanÛjších aplikací na webu. Najdete je vždyy u nás. Takže, jestli jdete po zajímavých aplikacích, zaÍnÛte Ûte tím, že se kouknete do Vodafone galerie. Tady váš mobilil aplikacemi doslova nakrmíme.

Vodafone galerie bude prİvodcem po aplikacích pro váš chytrý telefon: DoporuÏí ty nejlepší aplikace a hry podle sezóny. Má dost a dost aplikací pro iPhone i pro Android. Nechybí ani pravidelné soutÝže a pěekvapení.

PĚidávejte i vy Sami se navíc mįžete aktivnÛ podílet na tom, co ve Vodafone galerii najdete. ProstÛ nám pošlete své tipy na vymazlené aplikace na e-mail aplikace@vodafone.cz a my ty nej nej nejen že dáme do Vodafone galerie, ale za super tip vás ještÛ odmÛníme. Každý týden tu najdete žhavé Tak už na nic neÍekejte a skoÍte rovnýma novinky a každý mÛsíc i celé nohama do Vodafone galerie. Týden co nové kategorie aplikací. Budeme je pro vás vybírat i po- týden tu najdete skvÛlé aplikace, soutÛže dle toho, co zrovna frÍí a na co a vychytávky pro svįj mobil. Uvidíte, že nuda to rozhodnÛ nebude. je sezóna – tÛšit se mįžete na aplikace pro olympioniky, milovníky F1, knihomoly i pro ty, co slaví Halloween, nebo pro všechny študáky, jakmile na nÛ pęijde zkouškové období. ChybÛt nebudou ani oblíbené aplikace zadarmo nebo za ceny, jaké jinde jen tak nenajdete. A k tomu ještÛ soutÛže, ve kterých mįžete vyhrát nÛjaký ten fajn obsah pro svįj chytrý mobil.

2012 | 03 | Čilichili: Posedlí bezpečností  

Na opatrnosti není nic špatného. Špatné je, když se bezpečnost stane posedlostí.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you