Page 69

Mobilní web a aplikace 69

Leden – aplikace od Vodafonu a další pęekvapení VelikonoÍní ošatka zdaleka nekonÍí na Nový rok. PonÛvadž se o vás rádi staráme, pęipravili jsme vám tentokrát super aplikace, díky nimž se budete cítit jako v bavlnce. A samozęejmÛ spoustu dalšího.

Staráme se o vás! Aplikace od Vodafonu Už žádné breberky Bojíte se stahování aplikací z otevęených obchodį nabízejících tisíce aplikací? Nechcete si svįj telefon zavirovat, nebo si chcete být vždy jisti, že i pęílohy z vašich e-mailį jsou bezpeÍné? Tak si v Ošatce poÍkejte na aplikaci, která se o tohle všechno postará!

?

Kontrola datových nákladİ

?

Mobilní internet teÍe plným proudem, takže by to ještÛ chtÛlo vÛdÛt, za co pęesnÛ se všechny kilobajty a megabajty stahují. I na tohle máme aplikaci v Ošatce.

?

Nadchneme vás pro dotyky Bojíte se pęejít na telefon s dotykovým displejem? Jste zvyklí na jednoduché ovládání a najednou jste ze všech tÛch ikonek a klikání nesví? Máme pro vás šikovnou aplikaci, která vám pomįže tyto zábrany pęekonat!

Kdy se otevĚe to správné vajco? A není všechno! Mohlo se stát, že jste do Ošatky naskoÍili pozdÛji, obÍas vám nÛco nefungovalo, zapomnÛli jste si na vajíÍko kliknout, nebo jste jednoduše svįj první chytrý telefon dostali až pod stromeÍek. Myslíme na vás! V lednu vás Íeká série dnį, kdy si budete moci znovu stáhnout hry a aplikace, které jsme pro vás mÛli v prįbÛhu listopadu a prosince. Tak BUÎTE VE STĘEHU!

2012 | 01 | Čilichili: Musíme tam všichni  

Strávíme tam přibližně tři roky života. Řeč je o toaletách.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you