Page 68

68 Mobilní web a aplikace

VelikonoÍní ošatka plná pęekvapení Na svátky jsme pro vás pęipravili plnou ošatku aplikací a dalších vychytávek zadarmo. Každý den najdete ve svém chytrém telefonu jednu skvÛlou novou vÛc!

Odstartujte nový rok sportem Tak tu zase máme Nový rok a s ním i spoustu pęedsevzetí a plánį do budoucna. A samosebou taky hromadu nových aplikací do vašich chytrých telefonį. Protože je po svátcích potęeba vysportovat všechny ty saláty, cukroví a svaęená vína, vybrali jsme pro vás super aplikaci runtastic. Je úplnÛ jedno, jestli bÛháte, jezdíte na kole, nebo na bruslích. Runtastic vám to všechno pÛknÛ spoÍítá. Uvidíte, že vás to nakopne a na jaęe všechny dobÛhnete se svojí fantastickou formou.

Co runtastic umí? SpolehlivÛ zmÛęí vaše sportovní aktivity a pomįže vám vytvoęit tréningový plán. S runtasticem mįžete bÛhat, jezdit na kole, na bruslích, na bÛžkách a nebo se klidnÛ jenom tak procházet. Ohlídá vzdálenosti, rychlost, kalorie, pęevýšení, pulz i vaši aktuální polohu. Kdykoli mįžete nahlédnout do historie svého tréninku. Povzbudí vás a podpoęí vaše sportovní výkony oblíbenou hudbou.

2012 | 01 | Čilichili: Musíme tam všichni  

Strávíme tam přibližně tři roky života. Řeč je o toaletách.

2012 | 01 | Čilichili: Musíme tam všichni  

Strávíme tam přibližně tři roky života. Řeč je o toaletách.