Page 4

Rozjezd

Editorial

T

Hrdinové nemočí n Velitel čety: „Chlapi, „Chlapi byl jsem vysypat uhlák a pod kótou se něco hejbaTemný zlosyn: „Lidstvo si nezaslouží existovat. lo. Připravte kulomety!“ kulome spálím svět na uhel!“ Případně romantická Jen co vyvenčim lachtana, lac v posteli 18 hodin, musim čuhrdinka: „Lásko, už jsme j tohle se do filmu nebo knížky obyčejrat...“ Tak přesně toh ČILICHILI s hajzlama d ně nedostane. Klasický Klasic tajný agent se vetře mezi nepřáěeditel redakce – Filip Rumburak Hrubý tele, vylemtá hrom hromadu pivka, a pak celou noc v klídku Šéfredaktor – Michal Darth Vader Schindler visí za ruku z lanovky, aniž by se prozradil povodní z lan Zástupce šéfredaktora – Štefan J.ËR. Švec v údolí. Hrdince Hrdinc psychodramatu se zase málokdy Kreativní Ĝeditel a obálka – Simon Moriarty Brown stane, aby jí myšlenky na sebevraždu rozehnal &&& Creative – www.andandandcreative.com. realisticky akutní průjem. Jenže my jsme saEditor sekce Vodafone – Martin Calvera Pistulka kra lidi a ne supergerojové, takže říkáme: EditoĜi aËpsavci – JindĜich Steiner Novák, musíme tam všichni! A protože si člověk musím Filip Joker HoráÝek, Martin Hogo Fogo nevybere, kde to na něj přijde, tak jsme nevyb Groman, Jakub Michael Myers König, Tomáš mrkli, jak je na tom naše velekulturní mrk Dlouhé Bidlo Fürstenzeller krajina s úrovní veřejných záchodků. kraji DesignéĜi – Petr Burns Toman, Michal Schindler Mich Trautenberk Trnobranský, Tomáš . S . michal.schindler@vodafone.com michal.schindle P Jakub Freddy Krueger MaĜík chom ch y b A Manažer – Marek Kazbunda Slezák eský áme itu č kval lepšili, m C ProdukÝní – Pavel Fantomas Matuška z W aci líků DTP – Aleš von Kratzmar DuroĎ hajz ás aplik te QR ě pro v . Prubn y. Provozní sekce Vodafone – Magdalena Máchalová e k Guid d z titul Rückschlossová kó Manažer inzerce – Marek Malfoy Hammerschmied Co vás čeká a jémine Holka, co chce být v tiráži – Lenka Xénie Ciznerová R.Ý.P. krteček s. 5; Tuková a cukrová dieta s. 8; Šplhouni s. 10; Sledujte www.cilichili.cz.

Obsah

Hostina z plynů s. 12; Pipi tipy s. 16; Vlastní

záchod je luxus s. 20; Ve frontě s dlaždičkami s. 36; Alfasamec v Černobylu s. 42; Krakonošova procházka s. 50; Mňam

s. 52; Rozmixovaná kultura s. 52; Nadáváme slavným režisérům s.56; A ještě jeden chudák nakonec s. 60

123: Vodafone Zprávy z Vodafonu s. 64; Veselé Velikonoce s 66; Připojení

s Vodafonem s. 68; E-knihy s. 75; S Vodafonem v zahraničí s. 76; Vymyšleno pro firmy s. 78; Všechno o telefonech s. 80; Předplacené karty s. 90; Studentská nabídka s. 92; Volací jistina s. 93; Firemní tarify s. 94;

Společné tarify s. 96; Osobní tarify s. 98

4

Tiráž

 T Vydavatel Boomerang Publishing, s. r. o., Nad Kazankou 37/708, 171Ë00 Praha 7 – Troja, tel.: 244 023 201, www.bpublishing.cz, pro Vodafone Czech Republic, a.Ës. Tisk Helma Roto, s. r. o. Uzávçrka vydání 15. 12. 2011. Datum vydání 1.Ë1.Ë2012. Distribuce Üeská republika. Periodicita mçsíÝník. Prodej inzerce Marek Hammerschmied, e-mail: marek.hammer@bpublishing.cz. Uzávçrka podkladĶ inzerce 02/2012 13. 1. 2012 MKÜR 15371. Otvor otvor. Údaje jsou platné keËdni uzávçrky. Zmçny uvedených údajĶ nebo tiskové chyby jsou vyhrazeny. Dçkujeme, byl to prĶjemný zážitek. E-mail doËredakce: redakce@cilichili.cz. Kompletní ceník sËaktuálními cenami stejnç jako kompletní popis podmínek jednotlivých produktĶ aËslužeb najdete naËwww.vodafone.cz.

Dopis měsíce

T

Čus redakce Docela se mi libí váš časák mám na mysli témata a zadáno pro Vodafone. Ale poděláváte si to prvními stránkami, kde píšete moc zakomplexovaně a rádoby poukazování na cizí chování, které se vám zda naivní. Fotkou redaktora Michala Schindlera to je vělkej otřes !!! a po otočení titulní strany je nechutně trapný facebook, ani né tak vtipný jak se zdál. Samozřejmě že rádi píšete ale do očí se nic neříka a tak z nich děláte ty špatný. Nebudu tomu říkat humor ale HNUS. Jan Choma Odpověď: Ano.

2012 | 01 | Čilichili: Musíme tam všichni  

Strávíme tam přibližně tři roky života. Řeč je o toaletách.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you