Page 69

69

Prosinec – mÛsíc naprostých novinek! V listopadu jsme rozdávali aplikace a hry, které jste už možná znali. Prosinec je o úplných novinkách! Dostanete od nás aplikace, o kterých se vám ještÛ ani nezdálo, a budete první, kdo je bude mít.

Novinky v Ošatce – Slevy a SoutÜže Už v listopadu jsme mÛli v Ošatce pár prvních slev a soutÛží. Slevy vám pęinesou spoustu zajímavých nabídek, za které nakoupíte dárky ostatním, nebo obdarujete sami sebe. V SoutÛžích hrajeme o chytré telefony, takže Ííhat na soutÛžní VajíÍka se vážnÛ vyplatí.

?

Jak fungují SoutÜže? Hrajeme o skvÛlé nové chytré telefony. Když natrefíte na VajíÍko se souteží, staÍí kliknout na políÍko losovat a aplikace za vás provede losování. Podle pravidel vždy N-tý (pęesné poęadí najdete pęímo ve VajíÍku) soutÛžící vyhrává, takže bude jen na vašem štÛstí, kdy se vám podaęí na VajíÍko kliknout a vpadnout do losování. Pokud vyhrajete, tak staÍí kód, který se v Ošatce objeví, poslat emailem na soutez@vodafone.cz a my se už o zbytek bytek postaráme.

Jak fungují Slevy? Když natrefíte na VajíÍko se slevou, uvidíte v nÛm, Íeho se daná sleva týká. StaÍí kliknout na políÍko Získat a obratem od nás dostanete SMSku s unikátním kódem a informací, jak a dokdy slevu uplatnit. Váš chytrý telefon umí skuteÍnÛ všechno. Bude taky tím jediným, co budete potęebovat, když budete chtít slevu uplatnit.

?

?

2011 | 12 | Čilichili: Rituály  

Neumíme se pořádně ženit ani loučit s mrtvými. Jsme rituální invalidi.

2011 | 12 | Čilichili: Rituály  

Neumíme se pořádně ženit ani loučit s mrtvými. Jsme rituální invalidi.