Page 27

ČARODĚJNÉ RITUÁLY Na internetu je jich spousta a na jejich zvládnutí evidentně stačí zapsat se do semináře. Třeba čarodějnický obchod Avalon vás zasvětí za tři víkendy. Slibuje, že se nebudou probírat jen teoretické informace a poznatky vycházející z praxe, ale i praxe samotná. Kdyby náhodou spočívala v nahatém tancování při úplňku, doporučujeme přibalit hřejivou masážní emulzi. Promiňte, vlastně mazání z dračího sádla. POTNÍ CHÝŠE V podstatě je to sauna, kde se potí oblečení lidé a konzumují u toho více či méně legální bylinné substance. Můžete se na ni také dívat jako na znovuobnovený indiánský rituál, který vás má (pomocí vedra a smradu) dovést do jiných dimenzí. Vyzkoušet si to můžete na vlastní nebezpečí u každého místního sdružení dobrovolných ČiliChili | 12 | 2011 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

indiánů. Jestli chcete vědět, co vás tam čeká, přečtěte si nejdřív román Terryho Pratchetta Dámy a pánové. Moudrá Stařenka Oggová ten rituál popisuje slovy: „Stavěli si takové domky, kde se vždycky vypotili, smrděli jako kovářovo podpaží, nalejvali se mačkadlicí, přidělávali si na hlavu rohy a v těch pak tančili kolem ohně a očurávali stromy, kdy je to napadlo.“ JAROSLAV DUŠEK Osvědčená rada reklamních kreativců zní: Když nevíš co, dej tam hezkou holku. Rada hledačů rituálu zní: Když nevíš co, zajdi za Duškem. Sluneční muž a zvěstovatel totiž v rituál přemění i sebevětší ptákovinu. Namátkou vybíráme Tantrický rituál s hudbou slovenského mystického hudebníka Maoka, Rituál chůze po uhlí ( jestlipak na to má Jaroslav certifikát?), Čajový rituál, Rituál porodu anebo Rituál vítání roku myši.

Takhle vypadá správná potní chýše

RITUÁLY NA MÍRU Chcete-li mít jistotu, že rituál, který provádíte, je pro vás ten pravý, svěřte se do rukou paní Natálie a pana Petra z portálu Spokojenazena.eu. Jejich služby jsou určeny pro lidi (citujeme), „kteří hledají cestu k sobě, do svého nitra. Dále lidi, kteří pracují s lidmi a potřebují získat větší ochranu a nestávali se obětí energetických upírů, manipulátorů atd.“ Celý proces začíná konzultací po Skypu (paní Natálie trvá na tom, že jejich rituály nemají nic společného s terapií, a vymiňuje si, že klient nesmí být v péči psychiatra ani pod vlivem omamných látek). Po ní je klientovi zaslán rituál „formou domácího úkolu“. Máte na výběr Rituál odpuštění, Rituál rozpuštění karmických uzlů, Rituál sebe-přijetí, sebe-lásky, sebe-důvěry, Rituál rozkvetlého srdce, Rituál partnerství, Rituál rodič a dítě a dokonce i Rituál smrti (po kterém následuje Rituál znovuzrození, který možná dostanete se slevou). To vše za lidových 1200 Kč. Rituál Manipulování s naivními lidmi v nabídce nenajdete. 

<

27

2011 | 12 | Čilichili: Rituály  

Neumíme se pořádně ženit ani loučit s mrtvými. Jsme rituální invalidi.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you