Page 75

E-knihy 75

E-knihy na listopad Pęipravte se na další balík e-knih. Žádný strach, jsou lehouÍké a v polici vám žádné místo nezaberou. Hledejte v e-shopu Ráj knih knížku, která bude vašemu srdci nejbližší. Jak e-knihu získat? Než si knížku objednáte, skoÏte v mobilu na m.vodafone.rajknih.cz a mrknÝte, co to e-knížky jsou, v jakých telefonech je mıžete Ïíst a jak si stáhnout správnou ÏteÏku. Na m.vodafone.rajknih.cz najdete i speciální nabídky e-knížek, katalog nebo si jednoduše stáhnete ukázku vybrané knížky zdarma. Nakupujte jednoduše! Pošlete SMSkou kód knížky na 90299 a ÏtÝte.

Další bájeÎný rok Michal Viewegh Kód: VODAFONE 4K2TY Cena: 200 KÍ NejúspÛšnÛjší Íeský spisovatel Michal Viewegh vydal Další bájeÍný rok, knihu ve formÛ deníku. Sebeironicky a vtipnÛ komentuje události roku 2010. Lecos na sebe prozradí a nebrání se osobní a intimní výpovÛdi. TÛšte se na ÍtivÛ napsanou knížku plnou životního nadhledu.

Zlý úmysl Lisa Jackson Kód: VODAFONE AK2YE Cena: 135 KÍ Ricka Bentze, který se v nemocnici zotavuje po tÛžké autonehodÛ, navštíví jeho bývalá žena Jennifer. Na tom by nebylo nic divného. Kdyby ovšem nezemęela pęed dvanácti lety. Jak je to možné? Kdo a proÍ namaloval Íervený otazník pęes její úmrtní list?

Vyvolený milenec J. R. Ward Kód: VODAFONE BK2E9 Cena: 229 KÍ Pokud jste propadli kouzlu upírských romantických románį, nemįžete se s šestou knihou J. R. Warda splést. Jak se rozhodne bojovník Bratrstva Phury, když bude muset volit mezi láskou a povinností? Pęežije Bratrstvo záludné útoky nepęátel?

Hra kurtizán Siegfried Obermeier Kód: VODAFONE PK29C Cena: 239 KÍ Ęímské kurtizány Imperia a Fiametta se liší vzhledem i povahou, ale jejich milenci jsou Íasto titíž. A to vede k intrikám a vraždám. Lidé v jejich okolí se bez skrupulí zbavují všech, kdo jim stojí v cestÛ. Krásné FiamettÛ se podaęí okouzlit papežova syna, který sní o italské královské korunÛ...

2011 | 11 | Čilichili: Vousaté ženy  

Úspěšnou ženou dneska může být klidně i chlap.

2011 | 11 | Čilichili: Vousaté ženy  

Úspěšnou ženou dneska může být klidně i chlap.