Page 68

68 Mobilní web a aplikace

VelikonoÍní ošatka plná pęekvapení Na svátky jsme pro vás pęipravili plnou ošatku aplikací a dalších vychytávek zadarmo. Každý den najdete ve svém chytrém telefonu jednu úžasnou novinku! Kde si ji stáhnout? VelikonoÍní ošatku jde stáhnout z nÛkolika míst. Všechny informace najdete na m.vodafone.cz/velikonoce. StaÍí ve vašem chytrém telefonu do prohlížeÍe zadat tuto adresu a dozvíte se vše potęebné. Aplikaci si mįžete snadno stáhnout také z Vodafone galerie na m.vodafone.cz/galerie anebo pęímo z obchodu ve svém telefonu.

Co je VelikonoÎní ošatka? Mobilní aplikace, kterou si mįže stáhnout skoro každý, kdo má dotykáÍ. Až si ji stáhnete do telefonu a spustíte, každý den vám odkryje nové pęekvapení. Ani jeden den se tak nebudete nudit a poznáte ty nejlepší aplikace pro svįj telefon. Užijete si hry, užiteÍné aplikace a další obsah, který vás zabaví bÛhem celých svátkį. Každý tak zjistí, co jeho chytrý telefon dokáže, v Íem mįže pomoci a jak dokáže pobavit.

Pokud máte telefon s Androidem, jdÛte do Android Marketu a hledejte aplikaci „VelikonoÍní ošatka“. Pokud máte iPhone, jdÛte do App Storu a hledejte stejnou aplikaci. Pokud máte telefon od Nokie s pęístupem do OVI obchodu, tak hledejte VelikonoÍní ošatku tam.

Pro koho je? Prakticky pro každého, kdo má telefon s dotykovým displejem. Aplikace je dostupná pro iPhony, telefony s Androidem a Nokia telefony s operaÍním systémem Symbian verze S 60 (pouze 5. verze) a S^3 (pro ovÛęení verze Symbianu doporuÍujeme podívat se na stránky Vodafone nebo Nokie). Aplikaci si mįžou stáhnout jak zákazníci Vodafone, tak ostatních sítí. Je úplnÛ zdarma. Takže nezbývá nic jiného než stahovat!

2011 | 11 | Čilichili: Vousaté ženy  

Úspěšnou ženou dneska může být klidně i chlap.

2011 | 11 | Čilichili: Vousaté ženy  

Úspěšnou ženou dneska může být klidně i chlap.