Page 11

Foto: Proŏmedia

Au. Drobky Prckodům

Na návštěvě v Hobitíně

Svět ekologie

T

Fanoušci Pána prstenů mohou nyní strávit noc v nově otevřeném podzemním hobitím hotelu. Malý a milý penzion v odlehlém údolí na severozápadě americké Montany byl postaven tak, aby vypadal přesně jako obydlí ve Středozemi. Tolkienovi fanoušci Steve Michaels a  jeho žena Christiane investovali do stavby svého Hobitího hotelu kolem 4 miliónů korun a  povedlo se jim docílit vzhledu podivného domova Bilbo Pytlíka tak, jak jej Tolkien popisuje ve svých románech. Komplex zahrnuje také ložnice v  norách vyhloubených do nitra kopce, trolí dům ve tvaru pařezu, několik kulatých hobitích domů a také několik vílích domků. Uvnitř každého z nich najdou hosté nejmodernější vybavení včetně WiFi Díra na trhu - nechutný humor připojení, televize, satelitu a plně T vybavené kuchyně v lidských rozměrech. Ceny začínají na 149 dolarech Pryč se zastaralou kremací! Nejnoza noc. vější technologie vytvoří z vašeho blízkého užitečnou tekutinu. Zkapalněný destilovaný děda se Ze sportu hodí do zapalovače, aromalampy Mistrovství světa o nejmenší i jako masážní olej! Je pitný a má 45 procent alkoholu. Na Moravě se penis se nezúčastnil nikdo. už dlouho destiluje načerno.

Rakušané pokračují v boji proti jádru. Nejedí melouny, meruňky a pudly.

Zkapal vám děda?

45%

JAK NA TO?

S naším předplatným dostanete ČILICHILI pohodlně domů poštou a nemusíte se o nic starat. Objednejte si nás jednoduše SMSkou! • Krok 1: Pošlete SMS ve tvaru CILI ROK (PULROK) JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC na telefonní číslo 90211. • Krok 2: Přijde vám od nás SMS se žádostí o potvrzení. Potvrdíte ji odesláním „ANO CILI ROK“. • Krok 3: Protože jsme slušně vychovaní, tak vám poděkujeme, a ještě vám napíšeme, jak případně předplatné zrušit, kdybyste třeba ztratili vkus. • Krok 4: Každý měsíc, předtím, než ČILICHILI vyjde, vám přijde zpráva o tom, že jste zaplatili 25 Kč za nové číslo. Těch 25 korun je poštovné, časopis je zdarma. Nemusíte

pak pro časopis nikam chodit a najdete ho ve schránce. A samozřejmě můžete předplatné kdykoliv zrušit! • Změna adresy: U předplatného pořízeného přes SMSku můžete SMSkou změnit i zasílací adresu. Pošlete textovku ve tvaru CILIADRESA JMENO PRIJMENI ULICE CP MESTO PSC na číslo 900 11 03. Obratem vám přijde potvrzení o změně. Cena téhle měnící SMS je 3 Kč včetně DPH. • Více se dozvíte www.cilichili.cz/zasilani • ČILICHILI si nyní můžou objednat nejen zákazníci Vodafonu, ale i ti ostatní, aby věděli, jak je u nás fajn.

A JEŠTĚ PRO POŘÁDEK Distribuci pro Vodafone CZ zajišťuje Boomerang Publishing, s. r. o., Nad Kazankou 37, 171 00 Praha 7 – Troja.

ČiliChili | 11 |s 2011 Kdybyste měli doručením jakýkoli problém, brnkněte na 244 023 214 (pracovní dny 9.00 až 18.00 hod.). Pozor, je to obyčejná linka, ne bezplatná. Podrobnosti najdete na www.cilichili.cz nebo www.vodafone.cz. SMSky technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz. cilicili.cz | facebook.com/cilichili

, 5 2 11

2011 | 11 | Čilichili: Vousaté ženy  

Úspěšnou ženou dneska může být klidně i chlap.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you