Page 68

68 Volání a data v cizině

S Vodafonem za hranice Všechny naše služby, aĥ už volání, surfování po internetu, SMSky nebo MMSky, mįžete využívat i v cizinÛ. A samozęejmÛ si s námi do zahraniÍí zavoláte a napíšete i z Ìeska.

Volání ze svÛta

Vodafone Passport Platíte jenom spojovací poplatek a pak už domİ voláte za stejné ceny jako v Íesku. Když nÜkdo volá vám, taky zaplatíte jen spojovací poplatek. PĚíjemce vašeho hovoru neplatí nic. Spojovací poplatek platíte za každých zapoÎatých 20 minut. Volání z ciziny do tĚetích zemí a další služby, jako jsou data Îi SMSky, platíte podle aktuálních ceníkİ Vodafonu.

PęEHLED ZÓN Kompletní pęehled zemí najdete na www.vodafone.cz/roaming

Zóna 1: všechny zemÛ Evropské unie, Chorvatsko, Švýcarsko, Norsko, Island

zóna

1

zóna

2

Liší se podle výše spojovacího poplatku a jsou jednotné pro služby Vodafone Passport, Vodafone World Roaming i datové služby.

zóna

3

Zóna 2: evropské zemÛ mimo zónu 1, Spojené státy, Kanada, Austrálie, Ìína Zóna 3: Rusko, Kazachstán, Hongkong, Indonésie, Brazílie

Aktuální ceníky služeb do a ze zahraničí, stejně jako informace o dalších produktech a službách, najdete na www.vodafone.cz nebo na 800 777 777 Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH

2011 | 10 | Čilichili: Pivní fetiš  

Podle Lonely Planet je pivo naší největší turistickou atrakcí.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you