Page 5

Foto: Proŏmedia

Ze světa Amy Winehouseová povečeřela se svatým Petrem, načež zdemolovali bránu nebeskou. Mezinárodní soudní tribunál to má na Haagu.

Drobky

Tanečník u tyčee Tane

Made in China

T

I muži se můžou emancipovat. Myslí si to alespoň třiadvacetiletý Číňan, Číň který se stal profesionálním tanečníkem u tyče. Mladý Ha Tao T je prý touto aktivitou posedlý od té doby, co poprvé spatřil ženu ž tančit u tyče v klubu před šesti lety. „Přitahovala mě tak, že jsem j totálně zapomněl na své přátele a jen jsem na ni celý večer zíral,“ z řekl. „Chtěl jsem to dělat taky. Mí přátelé se smáli.“ Ve měs Ve městě Qingdao ve východní Číně ale nenašel taneční školu, která by ho byla ochotná přijmout. Ha se začal učit sám podle videí a nakonec a na se přestěhoval do Hangzhou v provincii Zhejiang, kde naš našel školu, která ho vzala. „Přes den jsem se učil v taneční škole aa po večerech tančil v hospodách a klubech, abych mohl platit školné,“ šk popisuje těžké začátky. Po pěti letech se jako profesionální tanečník vrátil domů a dnes si tancem vydělává skoro 180 000 korun měsíčně. Pracuje také jako učitel tance u  tyče. „Někdy na  mě lidé povykují, když tancuju, že jsem muž, někdy Zprávy z medicíny po mně i něco hodí, ale Česká já to rozhodně nevzdám. Tanec u tyče je můj ži- urinoterapeutická vot,“ tvrdí Ha Tao.

Šokovaná britská veřejnost se dozvěděla, že její královská rodina byla dovezena vezen na z Asie. „Původní Windsorovy rovy y byli by nároční na údržbu a stáli li ročně ročně mnoho peněz,“ uvedl mluvčí luvčí britské b vlády. „Nechali jsme si vyrobit efektivnější kopie.“

společnost

1, 2,

4, 9...

sponzoruje v zoo bažanta. Němečtí kardiologové transplantovali Českou lékařskou komoru.

Nácek, má na mozku plácek 

T

4 z 5 neonacistů neumějí do pěti napočítat ČiliChili | 09 | 2011 cilicili.cz | facebook.com/cilichili

5

2011 | 09 | Čilichili: Sťatý Amos  

Dříve měl kantor autoritu. Podíváme se na to, co má dnes.

2011 | 09 | Čilichili: Sťatý Amos  

Dříve měl kantor autoritu. Podíváme se na to, co má dnes.