Page 8

Rozjezd

Co vás nezajímá -

T

Pomeje nám dal nakládačku V rámci okurkové sezony nosí Jiří Pomeje do redakcí periodik vlastnoručně vypěstované a naložené okurky. Děkujeme!

Vyšší kvalita obrazu

Užijte si 12 megapixelů! Náš nový redakční digitální fotoaparát vám nabízí skvělé obrázky v rozlišení až 12 mega, ale opravdu mega pixelů!

Drobky

T

Já vám říkal, že jsem trotl Duel Stáhněte si a složte: www.cilichili.cz/vychytavky/ke-stazeni/skladacky

T

Když Ruben Nicolai přijal nabídku moderovat pořad nizozemské televize, jehož cílem je najít nejhoršího řidiče v zemi, asi nedomyslel, o jak riskantní podnik půjde. Dnes se vzpamato-

vává z úrazu poté, co ho přejel jeden z učinkujících. Při natáčení pořadu „Kdo je nejhorším řidičem v Nizozemsku?“ jeden ze soutěžících, ČILI news známý pouze jako Pim, zpanikařil při projíždění dráhy mezi kužely a následZe vzniku ně ztratil kontrolu nad vozem. Jeho skleníkového efektu auto posráželo všechny kužely, načež srazilo kameramana a Nicolaie. Ten byly obviněny skončil v nemocnici s natrženým rtem, skleníky. pohmožděným ramenem a nohama. Pim a jeho dvě spolujezdkyně Dcera manželů – instruktorka na předním a přítelkyně Beckhamových se na zadním sedadle – vyvázli z incidentu nezraněni. Po noci strávené v nejmenuje Penis. Postará se vám oËgábl iËnocleh. mocnici ujistil Ruben Nicolai televizní Němci po Fukušimě BiÝíkem to zaÝíná aËskonÝit to mĶže uËzdi. diváky, že bude v naprostém pořádku. Pošle vás doËpouštç, ani nemrkne. „Jenom mě trochu bolí rameno a noha. odhlasovali zákaz Klidnç vám rozhází skĜíĎ iËpostel. Všichni jsme se báli o život.“ Jestli bude tsunami. Když stojí pĜi bitvç zaËvámi, není to kËniÝemu. natáčení pořadu pokračovat, zatím není známo. V novém Üasto se dostal nahoru pĜes mrtvoly.

Šéf : Generál NeĜeší, co jíte aËkde složíte hlavu. KĜiÝí, maximálnç naËvás vezme biÝík. NaËslužebku doËexotiky pojede sám. DoËšuplíku vçtšinou nikomu neleze . Když stojí pĜi bitvç zaËvámi, je to super. Üasto se dostal nahoru pĜes mrtvoly.

0:1 1:0 0:1 1:0 1:0 0:0

3:2 Nakonec je přece jen asi kapku lepší pracovat v korporaci než se dát k armádě. Upřímně řečeno jsme čekali, že to dopadne opačně. Jo, a kdybyste chtěli výsledek změnit, můžete na www.cilichili.cz

8

hollywoodském trháku hraje Marek Vašut pršut.

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you