Page 70

E-KNIHY

E-knihy na prázdniny E-knihy jsou pohodlné, levnější než tištěné a mnohem líp se nosí v tašce.V e-shopu Ráj knih jich najdete fůru a vyberete si přesně tu, na kterou máte právě chuť.

Jak e-knihu získat? Než si knížku objednáte, klikněte na m.vodafone.cz do sekce e-knížky a zjistěte si vše, co ke čtení a stahování knížek potřebujete. Jděte na m.rajknih.cz nebo m.vodafone.rajknih.cz, projděte si katalog knížek a vyberte si. Nakupujte jednoduše! Pošlete SMSkou kód knížky na 90299 a čtěte.

Dvanáctá karta

Vášnivé radosti

Tenhle kluk je můj

Zápisky šílencovy

Jeffery Deaver

Beatrice Smallová

Veronika Kabátová

Ivan Mládek

Kód: VODAFONE SE2N7 Cena: 115 Kč s DPH

Kód: VODAFONE TE27L Cena: 140 Kč s DPH

Kód: VODAFONE XE2LB Cena: 75 Kč s DPH

Kód: VODAFONE JE2B2 Cena: 129 Kč s DPH

Napínavé čtení o obyčejné středoškolačce, kterou chce bůhvíproč zabít šílenec se slabostí pro tarotové karty. Napětí, od kterého se neodervete.

Interaktivní síť Kanál se pro vášnivou knihovnici Kathryn stává příležitostí, jak upozornit spoluobčany na možnosti internetu. Co jí samotné takový interaktivní Kanál přinese? Že by lásku na celý život?

Katka končí základku a odjíždí na prázdniny. Potká na nich svoji vysněnou lásku? Zdá se, že ne. Pak se ale objeví Tom, a všechno je jinak. Katku už neprudí ani její otravný mladší brácha Filip a s Tomem zažije ty nejkrásnější prázdniny v životě. Líbačka už na obálce!

Klasika českého humoru od plešatého krále banja. Zápisky šílencovy konečně vycházejí v kompletní, necenzurované podobě a doplňují je autorovy známé obrazy, na kterých je vepředu to menší a vzadu to větší. Bžuchanda jako v televizi!

70

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.