Page 68

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V NOTEBOOKU A PC

Internet pro poÏítaÏ S naším mobilním připojením budete na svém počítači surfovat, kdekoliv potřebujete. Na cestách ve vlaku, autem i jen tak na čerstvém vzduchu.

Mobilní pěipojení Vychytávka

Internet v mobilu naplno Skvělé připojení na občasné cesty. Jmenuje se sice Internet v mobilu naplno, ale i s notebookem si s ním můžete snadno číst poštu, chatovat nebo se dozvědět, co je kde nového. Plnou rychlostí budete surfovat až do objemu FUP 600 MB.

Pěipojení na stálo Ideální připojení, pokud cestujete pořád nebo nechcete pevné připojení k internetu. Na stálo vás připojí ke všem věcem, které vás na internetu zajímají. Plnou rychlostí můžete surfovat až do objemu FUP 3 GB.

Pěipojení na 2 dny Ideální volba na výlet nebo výjimečnou práci z chalupy. Platíte za připojení, jen když ho opravdu potřebujete. 48 hodin plnou rychlostí za 75 Kč. Plnou rychlostí brouzdáte po síti až do objemu FUP 500 MB.

Malý ceník Typ připojení

Co za to

Technologie

Ideální zařízení

FUP limit

Obnovení FUP limitu

Internet v mobilu naplno

315 Kč / měsíc

3G, EDGE

3G USB, modem, notebook

600 MB

200 Kč

Připojení na stálo

525 Kč / měsíc

3G, EDGE, CDMA

3G USB, modem, Kombo modem, notebook

3 GB

450 Kč

Připojení na 2 dny

75 Kč / 48 hodin

3G, EDGE

3G USB, modem, notebook

500 MB

Cena za tarif Připojení na stálo při úvazku na 12 měsíců je 394 Kč měsíčně.

Obnovení FUP limitu po jeho vyÏerpání Teď už se nemusíte bát, že vám při stahování větších souborů internet najednou zmrzne a poplazí se dál jako želvák. Podle svého aktuálního datového tarifu si můžete celý FUP limit jednorázově navýšit. Za pár minut si službu snadno aktivujete přes Internetovou samoobsluhu.

68

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.