Page 66

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V MOBILU

Internet v mobilu Ať máte kartu, nebo tarif, u nás si vyberete přesně takové připojení k internetu, jaké vám opravdu sedne. A je jedno, jestli surfujete občas, nebo každý den.

S telefonem na síti Užijete si ho s tarifem i s předplacenou kartou, stačí mít v telefonu internetový prohlížeč nebo Vodafone live! Můžete si vybrat připojení napořád, nebo jenom na jeden den. Za jasnou a konečnou cenu. Každou stránku přizpůsobíme přímo pro displej vašeho mobilu. Bude tak dobře čitelná a načte se rychleji.

Internet v mobilu na den Ideální pro toho, kdo s telefonem surfuje málokdy – platíte jen za dny, kdy se připojíte Má ho k dispozici každý bez jakékoliv aktivace. Zapnete ho jednoduše otevřením internetové stránky v mobilu.

Internet v mobilu

Internet v mobilu naplno

Skvělý, pokud jste s mobilem na síti pravidelně – platíte pevný měsíční paušál Pohodlně si s ním poradíte na cestách díky Google Maps a můžete být ve stálém kontaktu s ostatními třeba na Facebooku.

Výborný, pokud máte chytrý telefon a internet v mobilu využíváte fakt často – platíte pevný měsíční paušál a můžete stáhnout spoustu dat, třeba svoji oblíbenou hudbu.

Malý ceník Služba Internet v mobilu na den

Cena

FUP limit

Obnovení FUP limitu

17 Kč/den

5 MB/den

Internet v mobilu

177 Kč/měsíc

150 MB/měsíc

100 Kč

Internet v mobilu naplno

315 Kč/měsíc

600 MB/měsíc

200 Kč

FUP je limit pro stahování, po jehož překročení vám internet trochu zpomalí

Obnovení FUP limitu po jeho vyÏerpání Teď už se nemusíte bát, že vám při stahování větších souborů internet najednou zmrzne a poplazí se dál jako želvák. Podle svého aktuálního datového tarifu si můžete celý FUP limit jednorázově navýšit. Za pár minut si službu snadno aktivujete přes Internetovou samoobsluhu v sekci Chytrý přehled.

Víc informací dostanete v našich prodejnách, na m.internetdomobilu.cz nebo na 800 777 777 Více o nabídce Vyzkoušej a kup, o službě Po svém a všech ostatních nabídkách najdete na www.vodafone.cz Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH 66

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you