Page 33

Na Facebooku mají jasno Název facebookové stránky: Kategorie: Popis:

Chlapům chybí vojna jako sůl... Společné zájmy – Víra a přesvědčení Muži nám zženštěli... Vznikaj šamponi a kdoví co všechno.

Monika: Myslím že to chlapům hodně vzalo... tam se naučili spoustu věcí... disciplínu, uznávání autorit, dělat i ženskou práci:-D, férové jednaní, mnohdy šikana, drželi v ruce zbraň. Takový člověk potom nemůže chodit v růžovém tričku a uplých kalhotách a chovat se jako dítě.

Lucie: Hej svatá pravda:-D Dnešní synci si neumí ničeho vážit a prakticky nic neumí, když se maminka nebo přítelkyně nepostará. Vojnu na ně, to tvrdím už dlouho. Třeba by byli lepší:-D Tereza: Hej taky si myslím, že kdyby byli na vojně tak su aspoň chlapi a ne takové mačky jako teď !!!! Pořádně nic neumí... Kristýna: Jo, muži nejsou muži enom gelovat se! a na tom trvám. Ti co vojnu zažili, jsou fákt gentlemani Zuzana: Ha, to by byla smrt pro a uměj si vážit všeho. Umí si všechny šampony, protože by šli uklízet, navařit a uznají, jak to trojkou nakrátko a nemohli by žena má těžké atd. Takže zlaté časy, kdy klucíííí se něco naučili. se gelovat a chodit v upnutých A dneska? Dneska kluk musí mít rourách džínách a růžových tričenkách :-D A konečně by byl dominu, aby ho to naučila. ten svět zase o něco lepší... A možná by zas byli fajn mladí Luboš: Musím nesouhlasit. chlapi a ne napomádovanci Chlapům by prospělo něco vypatlanci :-) jinýho, třeba chlast. Vojna byla kokotina páč to vymysleli komanči a taky protože brala ty nejlepší léta života... :D

Anna: jen takový prˇíklad... Videˇli jste prˇed deseti lety neˇjakého chlapa v ru˚žovém tricˇénku, aniž by nebyl gay?!? Jáchym: „Muži nám zženštěli. Vznikaj šamponi a kdoví co všechno.“ Přesně tohle z huby vypustí jen baba. Už vás vidím, jak chodíte s chlapem co se: neholí, nevoní, není hezký atd. Každá přece chce být dokonalá a mít vedle sebe dokonalého muže. Chtěl bych viděl jak by „šamponci“ a „hopeři“ (banda vyhublých debilů) ubránili svoji dívku. Studuji VUT a kvůli vojně bych měl ukončit školu v 25-27-29 (podle ukončeného vzdělání)??? Baby jsou v tomhle ohledu krávy!! (Evi pokud to budeš číst, jsi vyjimka ty to víš a proto jsme spolu)

Johnny: Souhlasím, to je jeden z hlavních důvodů, proč byla vojna fajn věc, disciplína a zocelení se patří. Milan: Kurva ani nevite jak rád bych šel na vojnu naučit se jak prežít v různých situacích a jak prežít sám a uznávat autority. Jo jo, to už ale asi neklapne.

Markéta: No vy jste chytré:D. Kdybychom meˇly chodit na vojnu my, asi bysme se z toho podeˇlaly Jiří: True true. Rád bych absolvoval vojnu. Aspoň bych pak mohl tvrdit že jsem konečně chlap :o)

O

33

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.

2011 | 08 | Čilichili: Chlapům chybí vojna  

Některým chlapům vojna chybí. Tak si na ní alespoň hrají.