Page 69

Obsah

68 Zprávy z Vodafonu 70 Studentská nabídka 71 Připojení s Vodafonem 76 Některé věci prostě patří k sobě 77 Předplacené karty

80 S Vodafonem v zahraničí 83 Vymyšleno pro firmy 86 Speciální edice Tarifů na míru 88 Všechno o telefonech 108 Volací jistina

109 Lahůdky z Vodafone live! 110 Prodejny 112 Snadná cesta k Vodafonu

Omluva V červnovém čísle jsme vám předhodili speciální nabídku pro fanoušky Facebooku. Omlouváme se, nabídka platila pouze v květnu. Někdy i my zapomeneme, že vycházíme s měsíčním předstihem. Tak se na  nás nezlobte. Příští nabídka už rozhodně platit bude. Dáme si teď na to obzvlášť pozor.

Vystát frontu se někdy vyplatí!

Co se stalo? Před prodejnou Vodafonu se nocovalo a zapisovalo do pořadníků, stejně jako kdysi za dob front na banány. Tahle speciální akce vyvolala opravdovou mobilní hysterii. Telefon už podle názvu jasně naznačuje, že je prostě senzační. No a nás potěšilo, že si s námi rádi hrajete. A vůbec by nás nenapadlo, že první zájemce se objeví už 36 hodin před zahájením prodeje. Podobný rozruch asi před rokem udělala výhodná nabídka nového telefonu iPhone. Napodruhé jsme si tak teď ověřili, že naše akce vás zajímají a baví. Obzvlášť když za to něco parádního dostanete. A pozor, naše nabídky zajímavých telefonů budou dál pokračovat; vyvolají stejnou hysterii?  

foto: Profimedia

Jako první v České republice jsme vám exkluzivně už 31. května nabídli dlouho očekávaný smartphone HTC Sensation, a to pro prvních sto nadšenců za polovinu.

50E% VA SL

Přijeďte do Varů

a vyfoťte se jako hvězda! Prvního července začne v Karlových Varech 46. ročník Mezinárodního filmového festivalu. Vodafone bude popáté jeho hlavním partnerem. Na tomhle festivalu potkáte řadu zajímavých celebrit, zhlédnete prima filmy a hned se budete cítit kulEXKLUZIVNÍ turněji. A my budeme s vámi FESTIVALOVÁ NABÍDKA: u toho. Těšit se můžete na náš 50% sleva na Vodafone tradiční SMS rezervační sysInternet v mobilu na 3 měsíce tém vstupenek. U hotelu Thermal pak otevřeme Star Club, kde se budou moct všichni zájemci zdarma vyfotit jako filmové celebrity. Filmovým nadšencům letos poprvé na MFF KV přineseme koncept Cinema Royal, tedy projekci filmů na exkluzivním místě mimo klasické sály kin, kterou realizujeme společně s klubem Aeroport. No a v Aeroportu všem našim zákazníkům namícháme ještě k tomu speciální koktejl zdarma. Pro firemní zákazníky pak nebude chybět náš tradiční Golfový turnaj Vodafone. kterého se 6. července v Golfresortu Karlovy Vary zúčastní kromě stovky hráčů z řad firemních zákazníků také řada herců a filmařů.  

69

2011 | 07 | Čilichili: Panstvo  

Šlechtické tituly jsme zrušili v roce 1918, ale královská svatba nás přilepí k obrazovce.

2011 | 07 | Čilichili: Panstvo  

Šlechtické tituly jsme zrušili v roce 1918, ale královská svatba nás přilepí k obrazovce.