Page 74

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V NOTEBOOKU A PC

Rychlý internet kdekoliv S naším připojením můžete na svém počítači surfovat, kdykoliv potřebujete. A je celkem jedno, jestli zrovna někam cestujete, nebo jen chcete mít všechny počítače doma on-line. Teď si navíc snadno navýšíte FUP limit nebo můžete nově využít Připojení na 2 dny.

novinka

Internet v mobilu naplno Skvělé doplňkové připojení na cesty s naším startovacím měsíčním tarifem. Jmenuje se sice Internet v mobilu naplno, ale i s notebookem si s ním můžete naplno číst poštu, chatovat nebo se dozvědět, co je kde nového. Plnou rychlostí můžete surfovat až do objemu FUP 600 MB.

Pěipojení na stálo Ideální připojení, pokud stále cestujete nebo nemáte připojení k internetu. Nastálo vás připojí ke všem věcem, které vás na internetu zajímají. Plnou rychlostí můžete surfovat až do objemu FUP 3 GB.

Pěipojení na 2 dny Pro ty, co surfují občas a chtějí mít jistotu, že za připojení platí, jen když je potřebují. Plnou rychlostí, 48 hodin a za 75 Kč surfujete až do limitu (FUP) 500 MB. Ideální, když občas pracujete z domova nebo potřebujete web jen na víkend.

Obnovení FUP limitu Teď už se nemusíte bát, že se vám při stahování větších souborů internet najednou zpomalí. S možností navýšit FUP limit pro stahování roste komfort pro vaše surfování. Podle vašeho aktuálního datového tarifu si teď můžete celý FUP limit jednorázově navýšit. Za pár minut si ho snadno aktivujete přes Internetovou samoobsluhu v sekci Chytrý přehled.

Co za to? aneb Malý ceník Typ připojení

Co za to

Technologie

Ideální zařízení

Internet v mobilu naplno

315 Kč/měsíc

3G, EDGE

Připojení na stálo

525 Kč/měsíc

3G, EDGE, CDMA

Připojení na 2 dny

75 Kč/48 hodin

3G, EDGE

3G USB, modem, notebook 3G USB, modem, Kombo modem, notebook 3G USB, modem, notebook

FUP limit

Obnovení FUP limitu

600 MB

200 Kč

3 GB

450 Kč

500 MB

Cena za tarif Připojení na stálo při úvazku na 12 měsíců je 394 Kč měsíčně.

NÝkteré vÝci prostÝ patěí k sobÝ – Vše v jednom za super cenu s možností splátek

info Více tr. na s

9

68–6

74

2011 | 06 | Čilichili: Ecce Homo  

Být homosexuál frčí.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you