Page 25

Tím, že je nás menšina, máme hodně omezený výběr. Než potkáte někoho, s kým je vám dobře i  po  delší době, může to trvat. Pak žijeme jako rodina, řešíme stejné věci jako normální páry. Hádáme se o stejných věcech. Jednou jsem dostal 31 červených růží, pak obří květinu lučUž v  tom slově „registrace“ je něco ního kvítí. V  domácích pokryteckého. Zavání mi to pojmem pracích jsem pro rovno„evidence“. Manželství je staletími prově- váhu. Jednou vyperu já, řený zvyk, jako třeba Vánoce. Registrace jednou ty. Je to trochu je dobová a pseudodemokratická úlitba jako byste měli spolubydaktivistům. lícího a spali jste s ním.

<

<

Když mi nějaký vidlák řekne, že chcípnu na AIDS, protože si to buzeranti zaslouží, leda se zasměju. Vadí mi, že nás házejí do jednoho pytle a z jedné ultra skupiny dělají standard. Já z tupých nabušených kulturistů také nedělám prototyp českého heterosexuálního muže.

<

Každý homosexuál je tak trochu estét. Tuhle definici zaslechl jeden známý při operaci kýly s lokálním umrtvením. Pronesl ji nad ním hetero-chirurg ke  svému homo-kolegovi, který právě velmi úhledně zašil pooperační řez v blízkosti důležitého orgánu toho mého známého.

<

Když vidíš někoho s ponožkama v sandálech, tak to určitě nebude gay.

Lišíme se nejvýš v posedlosti nakupováním a drbáním. Co mě štve je, že ČR je jedním z nejvyhledávanějších míst pro pedofily. Nikdy nebudeme vyspělým státem, pokud bude možné, aby přijel starý Němec a nabídl čtrnáctiletému klukovi pár set eur. To mě prostě neuvěřitelně vytáčí.

<

Heteráci vnímají sex jako píchání, ale jen o tom to není. Je mylná představa, že hlavní je pro nás anál. To není úplně pravda, protože co si budem povídat – anál bolí. A kdo říká, že ne, ten kecá. Radši se věnujem jemnějším věcem.

<

Jediné skutečné omezení pro gaye je to, že někoho ještě zajímá, zda jsi gay. Až to lidi přestane zajímat, budeme všichni zdraví. Ostrava byla dobrá, měli jsme tam svoji partičku, ale zajít si třeba ve dvou nakoupit do obchoďáku, to nebylo moc příjemné. Hlavně když potkáváš svoje spolužáky, co táhnou ten vozík a vedle sebe kupu dětí, a ty s sebou vedeš fešáka s načesanýma vlasama.

<

ČiliChili | 06 | 2011 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

Lui Mag Asi jediný lifestylový časopis u nás zaměřený na homosexuální komunitu. Upozornil na sebe tím, že hned prvním číslem dokázal pěkně zavařit tehdejšímu premiérovi Topolánkovi.

Butt Jeden z populárních celosvětových magazínů pro gay komunitu vychází čtvrtletně od roku 2001. Původem je z Nizozemska, psán je anglicky a k dostání je nyní po celém světě.

25

2011 | 06 | Čilichili: Ecce Homo  

Být homosexuál frčí.

2011 | 06 | Čilichili: Ecce Homo  

Být homosexuál frčí.