Page 24

Features Téma Gayové jsou většinou úspěšní ve své profesi. Asi se podvědomě cítí méněcenní, a proto se snaží okolnímu světu něco dokázat. Najdete je ve  velmi vysokých funkcích. V Praze dokonce existuje klub luxusní prostituce, kde si heterosexuální studenti přivydělávají poskytováním různých služeb zámožným a slavným politikům.

CO ŘÍKAJÍ …

<

Od doby, co se o sebe starají taky heterosexuální chlapi, homosexuála s jistotou nepoznám. Štve mě totální nesoudnost, že se hned každý cítí ohrožený, že ho gay bude svádět. Na druhou stranu znám dost gayů, kteří budou radši celý rok uhánět heteráka s cílem dostat ho do postele, než aby si našli gaye, který by jim vyhovoval. Přijde mi to ujetý. Vždycky mě pobaví, že tihle lovci heteráků by na toho kluka ani nesáhli, pokud by byl gay. Já sám mám různý zkušenosti. Třeba i s trojkama, protože jeden kluk, se kterým jsem randil, to chtěl. Popravdě, není to můj šálek čaje. Jsem majetnický a  žárlivý, nemám rád, když mi někdo sahá na to, co je „mé“. Ale na  druhou stranu nikoho neodsuzuju. Pokud to těm třem, čtyřem, pěti, šesti vyhovuje, tak ať dělají, co je jim po srsti.

Nejsem pro adopci. Kdyby příroda chtěla, abych měl dítě, udělá ze mne heteráka.

<

Většina heteráků, kteří toho nemají moc v hlavě, si myslí, že musíme ojet všechno. My si vybíráme ještě víc než ženské.

Za hlubokého totáče slovo homosexuál, natož gay nikdo neznal. Zvlášť ne u nás na vsi. Až na gymplu mě osvítil misionářský článek v Mladém světě, jehož název si dodnes pamatuju. Jmenovalo se to Žijí mezi námi. Vím, že to asi vypadá dneska směšně, ale já si tenkrát po přečtení opravdu připadal jako vynálezce a skoro jsem zařval Heuréka! Do té doby jsem absolutně nechápal, proč mě vzrušuje spolužák po fotbale ve sprchách víc než funění a pohyby se spolužačkou v lese na jehličí.

<

Slang máme. Třeba teta je starší gay a je to přátelské oslovení. Princezna je vykroucený homosexuální muž. Buzna, bukvice, oslovování v ženském rodě obecně, no a pak spousta hlášek z filmů, to je základ.

<

Zatím jsem registrovaný akorát s DPH.

Řada párů řeší dítě tak, že se domluví s kamarádkou, která dítě registrovanému páru odnosí. Otec je právoplatně uveden v rodném listě a vzniká mu na dítě stejný nárok jako matce. S tou se pak papírově domluví na střídavé péči s tím, že je to obráceně než u  většiny střídavé péče u nás. V tomto případě je to maminka, která si bere dítě na víkendy a nebydlí s ním ve společné domácnosti.

Nejvíc po nás hulákají ti, kteří sami v sobě něco dusí nebo jsou nešťastní. 24

Představa Modré ústřice jako typického gay podniku mě fakt štve. Pro spoustu lidí jsme pořád divná skupina v kožených oblecích. Ty typy, co chodí na diskotéku a tančí na Helenku, jsem ze svého života rychle vypudil. Je tam moc drbů a pseudoproblémů. Různá comingoutová hnutí a homosdružení mi připadají směšná, ba nemocná.

<

2011 | 06 | Čilichili: Ecce Homo  

Být homosexuál frčí.

2011 | 06 | Čilichili: Ecce Homo  

Být homosexuál frčí.