Page 77

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V MOBILU

Chytré aplikace pro chytré telefony Jak může být telefon chytrý? Snadno. Prostě mu stáhněte z webového obchodu nějakou tu aplikaci, a on už si s ní hravě poradí. Hned umí to nebo ono, a ještě se tím vesele chlubí. Schválně jsme se koukli, jak to chodí s aplikacemi u iPhonů v App Store a u telefonů s operačním systémem Android™ na Android Marketu™. A dost jsme zírali. Kdyby to učení šlo tak hravě lidem. To by bylo.

ŠUP NA TO

Telefon s Androidem Hledáte v něm obchod s aplikacemi? Schovává se pod názvem Android Market. Android Market

App Store

Tipy na šikovné aplikace, které nemıžou chybÝt jak v Androidu, tak v iPhonu: SMS jízdenka Snadno a pohodlně si koupíte SMS jízdenku nejen pro Prahu, ale i pro další česká a slovenská města.

tudyNE Tady najdete kompletní a především aktuální dopravní informace. Přehledně, jasně a hlavně v mapě.

Zlaté stránky Všechny informace, na které jste ze Zlatých stránek zvyklí, teď máte rovnou v mobilu.

Zlaté slevy Všechny hromadné slevy v ČR na jednom místě ve vašem telefonu. Každý den máte k dispozici až 100 nových slev.

Sound Hound Znáte tu písničku, ale nevíte, jak se jmenuje? Sound Hound vám pomůže rozluštit jakoukoliv melodii. Další informace o aplikacích přes hudbu najdete na www.cilichili.cz.

iPhone A tady mají aplikace pod jménem App Store. Ale to už mekaři vědí.

Instalace aplikací Jestli ještě nemáte účet, je nejvyšší čas si ho pořídit. Pomůže vám jednoduchý průvodce přímo v daném obchodě. Získáte tak přístup k pořádné porci neplacených i placených aplikací. Najdete je buď v přehledných kategoriích, nebo přes hledání. V hledání stačí zadat konkrétní klíčové slovo (např. slovník, spoje, recepty), a je to. U žádné aplikace si nezapomeňte přečíst popis a komentáře ostatních uživatelů, než si ji stáhnete. Stažení a instalace aplikací je hračka. Prostě kliknete na „instalovat“. Pokud jste si vybrali placenou aplikaci, před jejím stažením budete muset projít procesem nákupu. Ten je ale jednoduchý a rychlý a aplikaci budete mít v telefonu co by dup.

Android a Android Market jsou ochranné známky společnosti Google Inc. 77

2011 | 03 | Čilichili: Ukaž mi svůj pelíšek  

Jak to vypadá u vás doma, tak to vypadá i ve vaší hlavě.

2011 | 03 | Čilichili: Ukaž mi svůj pelíšek  

Jak to vypadá u vás doma, tak to vypadá i ve vaší hlavě.