Page 6

oto: Proŏmedia, danzfamily.com/ F

Rozjezd

Dopis měsíce 2

T

Dobrý den, je mi 10 leta nedávno jsem s přáteli založil časopis patnáctipýr (já vím, název skutečně trapný a dementní, sami nevíme, co nás k tomu vedlo). Ale už jsme založili web a docela dlouho nám trvalo jeho vytvoření. Ale zpátky k věci. Vydali jsme dvě čísla (z hlediska zpracování nic moc). A kvalita článků také nijak valná. Ale byli bychom rádi, kdybyste se podívali na naše stránky www.patnactipyr.cz, kde najdete obě dvě čísla ke stáhnutí (do třetího chystáme i statistický souboj Božena Němcová vs. Božkov). Ale inspirujeme se vaším časopisem a v dalších číslech to ještě Odpověď zviditelníme. Jestli T chcete, mohli byste k odpovědi přiložit i několik užitečných rad. Jonatan

Patnáctipýr je skoro stejně divný název jako ČILICHILI. A vidíte, jak se chytlo!

Duel Stáhněte si a složte: www.cilichili.cz/vychytavky/ke-stazeni/skladacky

T

Módní policie

T

Nové uniformy strážců zákona okouzlují vzdušností a vzdušností

Drobky Co na to Přemek Podlaha?

Pod mostem : V kanálu Lidi vám tamËvenÝí Ýokly. Tekoucí voda je velká výhoda. VËzimç vám bude kosa. Bývá tam rušno veËdne vËnoci. Zlodçji vás mají jako naËdlani.

1:0 1:0 0:1 0:1 0:1

Ještç rádi byste psy místo krys. Tekoucí voda je velká nevýhoda. VËkanálu nesnçží aËtrubky iËhĜejou. Ticho by se obÝas dalo krájet. VËbunkru je vždycky bezpeÝnçji.

2:3 O půlku krysy vyhrál kanál, ale jenom proto, že jsme z hygienických důvodů vyřadili srovnání množství fekálií na metr čtvereční. Doporučujeme ubytovnu.

6

T

Nazdar bachaři Horká technologická novinka, superchytré a bezpečné dveře od cely, nedokázala zastavit vězně. Nebyly totiž řádně zabouchnuté. Pětadvacetiletý kriminálník zadržený na policejní stanici v britském Leedsu, aniž dodržel podmínky propuštění na kauci, prostě vyšel ven. Když procházel chodbou kolem bezpečnostní kamery, ukázal na ni s ironickým úsměvem rukou „Véčko“. Nebezpečný recidivista byl později znovu chycen. Policie v Západním Yorkshiru oznámila, že dveře byly nainstalovány jen pár dní před incidentem, a zahájila vyšetřování.

ČiliChili | 03 | 2011 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

2011 | 03 | Čilichili: Ukaž mi svůj pelíšek  

Jak to vypadá u vás doma, tak to vypadá i ve vaší hlavě.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you