Page 85

PRO FIRMY

PARTNEęI

Dát se na podnikání chce odvahu A my jsme tu od toho, abychom všem těm šikovným odvážlivcům z řad našich zákazníků pomohli.

Lyžuji doběe, lyžuji rád

Konȣgurátor udÝlá PC doběe

Firma na hraní

Ski-Max Czech

ASBIS CZ

Dino Toys

Skitesty od machrı z Olomouce

Profíci z Kypru dobyli Îechy?

Co umí Lyžovat. A naučí to i vás. Ale nejde jim jenom o to, aby naučili caparty nebo dospěláky svištět z Pradědu nebo jiného vršku. Poradí si vlastně se vším kolem lyží a lyžování – s materiály a jejich testováním, prodejem kvalitní výbavy, účastí na závodech, organizováním kurzů a testovacích akcí pro firmy a veřejnost. A k tomu fungují jako prodejna a půjčovna lyží, testcentrum, e-shop, skiservis a skisport bazar. Prostě jedna z nejlepších speciálek na lyže u nás.

Co umí Bylo nebylo. Přišli jednou maníci od počítačů z Kypru a rozhlídli se po Česku. Ať koukali, jak koukali, pobočku své firmy nenašli. Tak si ji založili. A už jim to pěkných pár let funguje. ASBISC ENTERPRISES PLC se sídlem v Limassolu na Kypru má 33 poboček v 27 zemích. A ta česká je dnes jedním z předních distributorů na trhu IT v České republice. Umí všechno, co vás kolem IT napadne – notebooky, servery, sítě a to všechno od přibližně 70 významných světových výrobců a dodavatelů.

Čím jsou výjimeční Už 11 let jako jediní z České republiky testují lyže pro 9 evropských skimagazínů – SUPERSKITEST. Organizují největší test lyží pro české lyžníky zvaný SKISUMMIT. A ještě si našli čas na natáčení výukových a motivačních filmů o lyžování a napsali knihu Lyžování s úsměvem.

Čím jsou výjimeční Jací by to byli technologové, kdyby neměli vymazlený e-shop, kam se budete rádi vracet. Nabídne vám praktické vychytávky jako on-line stavy skladů, detailní popis a specifikace více než 10 000 produktů z katalogu, ale hlavně prima on-line PC konfigurátor, kde si najdete přesně ty součástky a komponenty, které udělají vašemu počítači dobře.

Kde je najdete Adresu mají: Rooseveltova 127/34, Olomouc. Na webu je najdete na www.ski-max.cz nebo www.skisummit.cz. A pro milovníky GPS ještě pár čísel: Loc: 49°34'58.393"N, 17°15'22.725"E.

Kde je najdete Na www.asbis.cz, to dá rozum.

Pěidal se k nim i starý dobrý Rubik

Co umí Puzzle, hračky, hry... to je základ firmy Dino Toys. Mají hračky pro všechny – pro batolata i pro dospěláky. Pro nejmenší třeba kolekci Dino Baby (0–3 roky) a pro starší program Dino, kde najdete puzzle, deskové hry, dřevěné obrázkové kostky, plyšové hračky a samosebou hrací karty. A že jsou fakt dobří, přidaly se k nim i světové značky Ravensburger a Rubik. Jo, ten s tou kostkou. Čím jsou výjimeční Hračky od nich mají hned několik nej – třeba jako jediní ve střední a východní Evropě vlastní technologii, která se postará o to, aby ve vašem puzzle nechyběla ani kostička. Nebo co taková opravdu domácí výroba – všechny jejich hračky vznikají v Česku, splňují přísné hygienické a právní normy a jsou certifikovány značkou české kvality „Bezpečná a kvalitní hračka“. Solidní práce, no ne? Kde je najdete Na www.dinotoys.cz a skoro ve všech dětských pokojích.

Více informací o produktech a službách společnosti Vodafone naleznete na www.vodafone.cz nebo na 800 777 777 85

85_VF_Firmy_Partneri_02_11.indd 85

19.1.11 12:35

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.