Page 76

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V NOTEBOOKU A PC

Rychlý internet kdekoliv

ŠUP NA TO

S naším připojením můžete na svém počítači surfovat, kdykoliv potřebujete. A je celkem jedno, jestli zrovna někam cestujete, nebo jen chcete mít všechny počítače doma on-line.

Jaké ěešení vám padne? Snad mÜ dÜda neprodá, když se teÐ mİže pĚipojit za babku.

1 Navštivte www.vodafone.cz/internet, kde najdete všechny informace o pokrytí a datových tarifech v místech, kde chcete internet používat.

Internet v mobilu naplno Skvělé doplňkové připojení na cesty s naším startovacím měsíčním tarifem. Jmenuje se sice Internet v mobilu naplno, ale i s notebookem si s ním můžete naplno číst poštu, chatovat nebo se dozvědět, co je kde nového. Plnou rychlostí můžete surfovat až do objemu FUP 600 MB. To je 600 webových stránek nebo 1000 e-mailů! (Po vyčerpání FUP limitu se vám připojení jen zpomalí, cena zůstává stejná!)

2 Datová zařízení i tarify si můžete přes

Pěipojení na stálo Ideální připojení, pokud stále cestujete nebo nemáte připojení k internetu. Nastálo vás připojí ke všem věcem, které vás na internetu zajímají. Plnou rychlostí můžete surfovat až do objemu FUP 3 GB (to je na 3000 webovek, 3000 e-mailů nebo 4 filmy, po vyčerpání limitu se vám zpomalí rychlost).

Co za to? aneb Malý ceník Typ připojení

Co za to

Technologie

Ideální zařízení

FUP limit

Internet v mobilu naplno

315 Kč/měsíc

3G, EDGE

3G USB modem, netbook Samsung

600 MB

Připojení na stálo

525 Kč/měsíc

3G, EDGE, CDMA

3G USB modem, Kombo Modem, netbook

3 GB

internet rovnou objednat, nebo pokud vám není vše jasné, navštivte prodejnu Vodafone nebo zavolejte na 800 777 777 a rádi vám s výběrem pomůžeme.

3 Surfujte, surfujte a… surfujte. Kde všude se pěipojíte? Rychlým mobilním internetem pokrýváme 80 % populace ČR. Rychlý 3G mobilní internet od Vodafonu už pokrývá všechna největší města a jejich okolí, dohromady 40 % obyvatel ČR. Naše nová a rychlá síť CDMA nabízí přístup k internetu pro 70 % obyvatel ČR. Technologií EDGE, jež umožňuje surfovat rychlostí až 236 kb za vteřinu, máme pokryto přes 95 % obyvatel ČR! A to jsme s rozšiřováním pokrytí zdaleka neskončili! Mrkněte na www.vodafone.cz/internet na interaktivní mapu a hned budete vědět, kde to můžete s daty rozbalit naplno.

Rychlým mobilním internetem pokrýváme

80 % populace ÍR.

76

76_77_VF_Internet v PC_02_11.indd 76

19.1.11 12:32

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.