Page 68

ZADÁNO PRO VODAFONE

Přecházíme na novou technologii

Foto: VodafoneBrand.com

Vodafone spustil novou, zákaznickou platformu. Ta zákazníkům umožní aktivaci všech služeb v reálném čase a poskytne 100% kontrolu výdajů přes internet.

Díky novému systému bude mít každý zákazník Vodafonu okamžitě přehled o tom, kolik aktuálně utratil.

KDY TO ZAČALO? Spouštění systému odstartovalo v druhé polovině listopadu a potrvá několik měsíců. Jako první Vodafone převedl účty zákazníků s předplacenými kartami. Následně převede čísla tarifních klientů. A nakonec přijdou na řadu také čísla všech firemních zákazníků, které převedeme během roku 2011. Všechny zákazníky budeme postupně o konkrétních změnách, výhodách i dostupnosti systému informovat SMSkou. Abyste v tom měli opravdu jasno, najdete všechny změny i odpovědi na otázky, které se týkají převedení na nový systém, na speciální webové stránce www.vodafone.cz/zlepsujeme. Tady najdete, jak aktualizované info k systému, tak především individuální informace přímo o svém čísle.

Postupně tak dojde k převodu všech zákaznických čísel na nový systém. Po jeho plném zavedení budou všichni zákazníci Vodafonu využívat jeden z nejmodernějších zákaznických programů v České republice. Ten zjednoduší portfolio Vodafonu a všem zákazníkům umožní využívat tu nejmodernější nabídku, která jim poskytne mnoho výhod, co se týče ceny i uživatelských podmínek.

VÝHODY SYSTÉMU

• ihned si můžete změnit své tarify a balíčky nebo si objednat nové

• možnost sledovat provolané částky v reálném čase = 100% kontrola výdajů prostřednictvím nové webové samoobsluhy – okamžitě budete vědět, kolik jste už utratili

VODAFONE ONENET JE V CAJKU Změna se netýká firemních zákazníků, kteří využívají služeb Vodafone OneNet, který už teď firemním zákazníkům poskytuje vysokou míru kontroly výdajů, stejně jako individuální řešení na míru s mnoha výhodami. „

68

68_69_VF_Opener_Cili_02_11.indd 68

19.1.11 12:31

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.

2011 | 02 | Čilichili: Zlatý věk důchodců  

Brzy bude většině dospělích víc než 50 let.