Page 41

RATED Po výprasku neumRˇ eš Dost mě zaujalo, že jsem na vašich stránkách objevila nafukovacího panáka Juliana... Lucie: Juliana jsme použily jako raritu pro zasmání. Neumím si představit, že by si ho někdo objednal. Možná jako vtipný dárek pro kamarádku. Zatím ho nikdo nechtěl. A prozradíte mi, které zboží se prodává nejlíp? Jana: Každou chvíli je to něco jiného. Asi je to spojené i s tím, když se něco objeví v médiích, vyjde nějaký článek... Třeba vibrátor pro dva. A teď novinka – vibrátor, který zapojíš do iPodu nebo do iPhonu, a on vibruje podle hudby. Taky ale jde připojit i na elektrickou kytaru a kytarista tě může hudbou přivést k orgasmu. Jak se k vašemu podnikání staví vaši partneři? Jana: Já momentálně partnera nemám, ale jo, bral to v pohodě. Lucie: Totéž, nejdřív mu to přišlo vtipný, trochu se smál, ale jak mám doma furt ty hromady krabic a furt to rozbaluju, tak musel uznat, že je to fakt hezké a začal mě absolutně podporovat.

<

Maria Tyrn je scenáristka sadomasochistických filmů. Umělecký pseudonym téhle čtyřicetileté gymnaziální učitelky stojí za více než dvaceti realizovanými scénáři plnými sexu, výprasků, svazování a ponižování. Čím jsou vaše scénáře jiné než ty pro normální erotické filmy? U nás jde víc o příběh. Snažíme se, aby tam alespoň malé bezvýznamné „aha“ na konci bylo. Jinak je samozřejmě dost náročné pořád vymýšlet ty záminky pro výprask a následný sex. Nebo opačně. Mají vaše filmy nějaká pravidla? Jaká? Hlavním pravidlem u dobré produkce je, že se nikomu nesmí nic stát, takže drastické scény se buď neužívají, nebo falšují, a samozřejmě se všechno musí dít se souhlasem zúčastněných. No a naše interní pravidlo je, že holka, co dostane na zadek, nikdy nesmí zemřít. To by bylo divákům líto.

Výpraskové filmy mají zas jiné „konstanty“, přísného strýčka, pana učitele, školačku, šéfovou a tak podobně. Nebere vám psaní chuť na sex? Ne, chuť na sex ne, ale fascinaci sadomasochismem určitě ano, což považuju za pozitivní.

Koukáte se na svou práci? Kontrolujete si, Jsou tam třeba klasické postavy jako z normáljestli herci dobře ního porna: poslíček s pizzou, instalatér, komizreprodukovali ník, zvrhlé školačky? vaše dialogy? Tuším, že jsem zatím použila jen instalatéra. Vzhledem k tomu, že míváme dotočnou a premiéru spojenou s rautem, tak tam občas zajdu. Na naplnění svých představ nemůžu mít velké požadavky. Naši herci většinou neaspirují na Oscara. Za jak dlouho napíšete jeden film a za kolik? Od první scenáristické schůzky do dokončení to trvá asi měsíc, ale opravdu intenzivně píšu tak dva, tři dny. Peníze jsou podle rozsahu, průměrně tak patnáct tisíc. Lákalo vás někdy si v nějakém filmu zahrát? Nijak zvlášť, ale pár rolí jsem si zahrála. Neakčních, samozřejmě. Zastřelenou matku, hororovou milostpaní...

<

ČiliChili | 01 | 2011 cilicili.cz | facebook.com/cilichili

41

2011 | 01 | Čilichili: Továrna na sex  

Česko jako pornoprůmyslová velmoc.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you