Page 16

Reportáž

4 NOŽI NOŽIČKY OŽ Ž ČKY Dostávám m se do tempa. Čtvrt rtý tý ppárek á k do mě áre Čtvrtý padá jak Str romo o vka do tu unelu Blanka Stromovka tunelu Blanka. Mlsně se olizuju. Plný elánu si nechávám přinést další čtyři kousky, uzenina je chutná a pivo osvěžující. Naděje, že bych mohl vyhrát, sílí. 8 NOŽIČEK Mám trochu dost. Žaludek hlásí, že jsem naplnil svou běžnou míru. Skutečně, víc párků jsem do sebe nikdy předtím nedostal. Taky nebylo proč. Statečně funím a nechávám si přinést další chod. Řada průměrných soutěžících právě teď odpadla a vděčně přijala roli diváků. 12 NOŽIČEK Žeru na setrvačník, odpadávají první přemožení. Vedoucí klubu Smetana se nás snaží šokovat faktem, že dětský rekord v párcích pojídaných na počet je dvacet šest nožiček. Všichni, co jsme zbyli, nevěřícně kroutíme hlavou. Smetana útočí dalším číslem – rekord u dospělých je šedesát šest! Tuhle hranici atakovat nebudu. Snad doženu aspoň to děcko.

16

16 N NOŽIČEK

20 NOŽIČEK

Sil ub b ubývá. Od začátku už uplynuly dvě hodiny. JJestli Je Jes tli jsem si myslel, že po osmi nožičkách mám celkem dost, tak teď mám jasno. Nejm Nejméně deset soupeřů jí ale pořád ještě s verv vervou, a zdá se, že chtějí atakovat mé prozzatímní zat ím vedení. Abych jim utekl, objednávám si v rrychlém y sledu dvě porce a láduju je d se do sebe. Chleba už přikusuju jen ve stopovém množ množství. Do mého nadšení se začínají vkrád vkrádat pochyby. Soutěžící se dostávají do varu, va Smetana nestíhá ohřívat párky. Všich Všichni jedí a povolují si opasky u kalhot. Před kkaždým žd z nás leží talíř už prázdný, anebo plný párků. Párky jsou prostě všude.

Abych nemusel myslet na plný žaludek, přidávám se do hry v karty, kterou rozjeli ti moudří, kteří využili účasti v soutěži, aby dosyta pojedli, ale do bojů o vítězství zasahovat nechtějí. Nevnímám. Celý můj svět se smrštil do koule kolem žaludku. Jen těžko udržím v rukou karty, prakticky nepiju. Sice mám obrovskou žízeň, ale další věc, byť kapalina, by v mém trávicím traktu způsobila nevyhnutelnou katastrofu. Zjišťuju, že krom karet držím v ruce i cigaretu, kterou si hodlám už půl hodiny zapálit. Zapaluju. Potvrzuje se mi, že cigareta skutečně sytí. Po další půlhodině pekla překonávám největší krizi.

18 NOŽIČEK

22 NOŽIČEK

Natahuje se mi triko. Ten pocit je neuvěřitelný. Když jsem se chystal na soutěž, natáhl jsem na sebe triko, které mi pěkně sedělo a nijak mě extra neobepínalo. Teď k mému břichu lne jako amazonská anakonda. Mám pocit, jako bych měl porodit slůňata, minimálně dvě. Jestli jsem si původně myslel, že sníst dvacet nožiček je hračka, byl jsem šílený. Nastává chvíle, kdy mám prakticky okno. Ano, piju už páté pivo, ale alkohol s tím nemá co do činění. Na veškerý zkonzumovaný etanol číhá v žaludku půl kila tučných párků, které ho na sebe okamžitě navážou a do krevního oběhu nepustí.

Statistika lže! Žádné dítě nemohlo sežrat dvacet šest nožiček! Problémy mi dělá i sezení. Hlava se točí a zbytek orgánů v útrobách marně bojuje o prostor. Proklínám sám sebe, proklínám chvíli, kdy jsem se dozvěděl, že u vedlejšího stolu někdo dojídá dvacátou čtvrtou nožičku! Proklínám pitomou, nepochopitelnou touhu po vítězství, která mě donutila objednat další dva párky.

Připadá mi, že cítím, jak se mi v žilách sráží cholesterol. Špatně se mi dýchá a v žaludku tančí sloní dvojčata mazurku. Je mi skutečně zle. Trávicí kyseliny jedou naplno a uvolněný plyn ze mě jde vrchem spodem. V tomto stavu pozapomínám na základy slušného chování a začínám se blížit i k osudné hranici ztráty lidství.

24 NOŽIČEK Je mi zle. Při dvacáté třetí nožičce se s plnou silou vrací krize a já zjišťuju, že nemůžu dál. Silou vůle a předříkáváním magické formule: za maminku, za tatínka cpu do sebe tenké válce a bojuju s dávicím reflexem při každém polknutí. Nedá se jíst pomalu, začínají mi stávkovat polykací svaly. Obratně se je naučím oblafnout tím, že párek pojídám natřikrát. Mezi jednotlivými sousty tak je mezera a krátce po ukousnutí polykám, abych své vlastní tělo oklamal. Nevěřím sám sobě, že tohle dělám.

2011 | 01 | Čilichili: Továrna na sex  

Česko jako pornoprůmyslová velmoc.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you