Page 75

Z KARTY NA TARIF

ŠUP NA TO

I S KARTOU MİŽETE BÝT ONLINE Můžete surfovat jak v mobilu, tak v počítači.

1 Dát za dobu, co jste u Vodafonu,

Je jen na vás, jaké připojení si vyberete. Všechno o tom, jak si Internet pořídit, najdete na str. 68, 69, 70, 71

Internet v mobilu Vodafone Internet v mobilu na den Ideální pro toho, kdo používá internet jen občas. Platíte jenom za dny, kdy se připojíte. Cena 17 Kč za den. Vodafone Internet v mobilu Pro každého, kdo surfuje pravidelně. Platíte pevnou měsíční cenu 177 Kč na měsíc.

Abyste mohli se svým číslem přejít z karty na tarif, stačí splnit jen dvě jednoduché podmínky:

Rychlý internet kdekoliv Připojení na stálo Pro všechny, kdo chtějí na svém počítači surfovat, kdykoliv potřebují. Ať doma, na cestách nebo na samotě u lesa. S našimi USB modemy nebo Kombo modemem se jednoduše připojíte všude. Za cenu 525 Kč měsíčně.

Vodafone Internet v mobilu naplno Pro všechny, kteří surfují v mobilu opravdu často, stahují větší objemy dat nebo mají chytrý telefon s vestavěnými aplikacemi. Měsíčně zaplatíte 315 Kč.

PěejdÝte na tarif

do kreditu celkem aspoň 1000 Kč. Započítává se do toho i počáteční kredit při pořízení Vodafone karty, takže je to opravdu hračka.

2 Jste-li u Vodafonu méně než 3 měsíce, je potřeba mít při přechodu na tarif kredit aspoň 500 Kč. Ten vám pro první 3 měsíce poslouží jako Volací jistina (limit, který můžete provolat nebo použít na jiné služby po vyčerpání svého paušálu). Volací jistinu vám vrátíme, hned jak uhradíte řádně a včas tři po sobě jdoucí vyúčtování. A jestli už u nás 3 měsíce jste, žádnou Volací jistinu potřebovat nebudete! No a dál už stačí jen zavolat na *077.

Na Vánoce radši na míru, divoce až v novém roce

Nestresujte se stálým počítáním, kolik utratíte. Naše tarify mají nepřekonatelné ceny. Nemusíte řešit, kam voláte, budete mít stejně výhodné volání do všech sítí u nás Paušál využijete i na SMSky, podobně jako s předplacenou kartou Nepotřebujete žádnou smlouvu Zůstane vám vaše číslo Plus fůra dalších výhod

75

2010 | 12 | Čilichili: Stahování probíhá  

Zabíjí piráti umění?

2010 | 12 | Čilichili: Stahování probíhá  

Zabíjí piráti umění?