Page 70

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V PC

Rychlý internet kdekoliv

ŠUP NA TO

S Vodafone internetem v PC můžete na svém počítači surfovat, kdykoliv potřebujete. A je celkem jedno, jestli zrovna někam cestujete, nebo jen chcete mít všechny počítače doma on-line.

1 Navštivte www.vodafone.cz/internet,

Jaké ěešení vám padne? Surfujete převážně ve městě? Zvolte náš vymazlený 3G USB modem, dostupný už v pěti barvách.

kde najdete všechny informace o pokrytí a datových tarifech v místech, kde chcete internet používat.

Jste rádi na síti na samotě u lesa ? Připojit se přes náš Kombo modem. Pokud hledáte ideální pocítač pro internet na cestách, pořiďte si Vodafone Netbook s již vestavěným 3G modemem.

Pěipojení na stálo do notebooku nebo PC

2 Datová zařízení i tarify si můžete přes internet rovnou objednat, nebo pokud vám není vše jasné, navštivte prodejnu Vodafone nebo zavolejte na 800 777 777 a rádi vám s výběrem pomůžeme.

3 Surfujte, surfujte a… surfujte. Připojení na stálo je vhodné pro všechny, kteří surfují denně. Za měsíční paušál 472,50 Kč se službou Po svém můžete brouzdat v mobilu i v PC, jak si zamanete. Plnou rychlostí můžete surfovat až do obrovského objemu 3 GB dat.*

Co za to? aneb Malý ceník Služba

Ceny jsou včetně / bez 20% DPH

Připojení na stálo – standardní cena

525,00 Kč / 437,49 Kč

Připojení na stálo – se službou Po svém

472,50 Kč / 393,75 Kč

Kde všude se pěipojíte? Rychlým internetem pokrýváme 80 % populace ČR. Rychlý 3G mobilní internet od Vodafonu pokrývá Prahu, Brno, Plzeň, Karlovy Vary, Ostravu, Olomouc, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové a Liberec, což je již třetina populace České republiky (do konce roku 40 % populace). Naše nová a rychlá síť CDMA nabízí přístup k internetu pro 65 % obyvatel ČR. Technologií EDGE, jež umožňuje surfovat rychlostí až 236 kb za vteřinu, máme pokryto přes 95 % obyvatel ČR! A to jsme s rozšiřováním pokrytí zdaleka neskončili!

* Kvůli zachování kvalitní služby pro všechny zákazníky se po dosažení 3 GB stažených dat vaše rychlost sníží. Budete ale samozřejmě moci surfovat dál. 70

Mrkněte na www.vodafone.cz/internet na interaktivní mapu, a hned budete vědět, kde to můžete s daty rozbalit naplno.

2010 | 12 | Čilichili: Stahování probíhá  

Zabíjí piráti umění?

2010 | 12 | Čilichili: Stahování probíhá  

Zabíjí piráti umění?