Page 7

Foto: Proŏmedia, Eric Sevigny (ericsevigny.com), Nikkarin (humanart.cz)

Horoskop na listopad

Střelec

Přebíráme

T

iDnes 17. 9.

<

Budete úplně mimo.=

Citát

Online pĜenos Ivetina rozvodu s Pomejema jste mohli sledovat na www.cilichili.cz. Nenechte si ujít další živáÝe, tĜeba ze svatby Honzy Nedvçda.

d

Mrtvý Štçpánek poslal jednu z posledních zpráv VondráÝkové

T

Týden.cz 17. 9.

Do Ivetiny promluvy náhle vskočil na pódium její manažer a producent Jarek Šimek (37) alias Shimi Drobky a začal se kdesi T v koutu „dvoraDráhy ny slávy“ zběsile převezly filozofa točit na hlavě.

d

Sebevražda herce: Inspiroval mç, napsal Klaus v dopise manželce Štçpánka Týden.cz 12. 10.

d

Ženy a psychika: Na duševní zdraví si stçžují Ýastçji ženy

Super.cz, 8. 10.

Univerzitní profesor vystoupil o zastávku dříve a od britských drah si za to vykoledoval přirážku k jízdence ve výši 155 britských p liber. lib Podle listu The Sun cestoval profesor Martyn Evans první třídou z Birminghamu M do Durhamu na univerzitu, kde přednáší fi lozofi zo i. Ale rozhodl se vystoupit o zastávku dřív v Darlingtonu, kde bydlí. Když ale opouštěl nádraží, turniket ho nechtěl pustit. Staniční n Předpověď počasí T personál mu pak sdělil, že turniket odmítá p přijmout jeho jízdenku, neboť vystoupil příliš p brzy. A že z nádraží se dostane, pouze pokud b si zakoupí novou jízdenku z Birminghamu do Darlingtonu v ceně 155 liber. Šokovanému profesorovi dovolili odejít až poté, co podepsal pr prohlášení, že obnos zaplatí. Později se mu to pr ale al rozleželo v hlavě. „To je absolutní šílenství, nikdo nemůže předpokládat, že bude muset platit, vystoupí-li z vlaku dřív,“ ČILI news – Ze společnosti nosti T uvedl. Na základě jeho písemné stížnosti dráhy pohledávku nakonec zrušily, ale přesto trvají na tom, že nechtěly Po skandálu Daniely Šinkorové, která na veřejnosti nic mimořádného. Jejich mluvčí řekl: ukázala loket, se o svůj díl slávy uchází i Dolly Buster, „Podmínky použití jízdenek první třídy žárlivá na popularitu své jmenovkyně ovce. Teflon, jasně říkají, že přerušení jízdy nebo její kterým je Dolly potažená, však už nikoho nezajímá. ukončení v jiné stanici nejsou dovoleny.“= Příští měsíc ukáže Stanislav Penc kozy.

Nějak bylo, nějak bude.

Novinky.cz, 8. 10.

d

TémçĜ polovina žen se pravidelnç vymlouvá na své pohlaví Týden.cz, 30. 9.

d

Filozof zanechal na rozlouÝenou dopis o 1905 stranách Super.cz. 19. 9.

d

StĜedoškolák napsal Obamovi, že je ocas. Do smrti nesmí do USA Lidovky.cz, 15. 9.

Jel se na podívat na pláž, kde se toÝily Üelisti, a sežral ho žralok

Dolly Buster ukázala pánev!

<

ČiliChili | 11 | 2010 cilicili.cz | facebook.com/cilichili

7

2010 | 11 | Čilichili: Kancl  

O práci v kanclu v dětství nikdo nesní. Ale hodně z nás tam skončí.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you