Page 29

ZĤstaĖte cool, aĢ jste kdekoliv SAMSUNG GALAXY 550 Samsung S amsun G Galaxy alaxyy 5550 50 jjee ššpičkový piččkovýý sm ssmartphone artphone s A artpho Androidem dro dem 22.1. .11. A s námi á i hho můžete ůž t vyhrát! h át

NAPIŠTE A VYHRAJTE Pro účast v soutěži stačí poslat jedinou SMSku – samozřejmě čím víc jich bude, tím větší je šance na výhru! Zprávy ve tvaru „SAMSUNG“ posílejte do konce listopadu na číslo 9001107. Ten z vás, kdo bude mít štěstí v losování, získá Samsung Galaxy 550 a bude si moci naplno užít všechny jeho báječné funkce. Výherce uveřejníme v lednovém ČILICHILI. Soutěž pořádá Vodafone ve spolupráci s mMarketing.cz, technicky zajišťuje ATS Praha. Cena 1 SMS je 7 Kč, včetně DPH. BUDETE HVĚZDA Samsung GALAXY 550 je elegantní, stylový a bezpochyby s ním zaujmete okolí. Takže pozor, zvýšená pozornost opačného pohlaví vás může překvapit! A se všemi, s nimiž se díky němu seznámíte, si pak můžete v telefonu snadno povídat přes sociální sítě. OD HUDBY PO FILM V multimédiálním světě je Samsung GALAXY 550 jako ryba ve vodě. K dokonalému poslechu hudby je určen 3,5 mm jack, kam můžete připojit špičková sluchátka nebo domácí repro soustavu. Videopřehrávač umí pracovat s MPEG4 a přehrává videa na 2,8" velikém LCD displeji. Svá data můžete nahrát na 150 MB interní paměti, kterou pomocí microSD karty snadno rozšíříte až na 16 GB. Díky baterii s dlouhou výdrží můžete filmy sledovat, aniž byste se museli obávat, že se vám telefon uprostřed vypne.

NAVIGACE, KDEKOLIV JE TŘEBA Prohlížeč Layar Reality vás nikdy nenechá ve štychu. Díky kombinaci fotoaparátu, kompasu a GPS zobrazuje Layar prohlížeč informace o vašem okolí přímo na displeji telefonu. Jediným pohledem skrz fotoaparát telefonu tak snadno najdete tu správnou ulici, nejbližší stanici metra nebo oblíbenou kavárnu. PROSTĚ BOMBA Nový Samsung vás potěší spoustou drobných vychytávek. Poradí si s internetem, stejně jako se sledováním filmů nebo poslechem kvalitní muziky. Podporuje AllShare DLNA konektivitu, Wi-Fi a Bluetooth. Vyzkoušejte ho a uvidíte, že se bez něj už neobejdete.

GÉNIUS PLNÝ APLIKACÍ S intuitivním rozhraním TouchWiz 3.0 je ovládání Samsungu Galaxy 550 hračka. Funkce Swype vám navíc umožní psát zprávy až 1,5 krát rychleji než normálně. Stačí jednoduše posouvat prst z jednoho písmena na druhé. Galaxy 550 navíc podporuje HTML5 a HSPDA 7.2, což zajistí rychlejší zobrazení všech typů internetových stránek a stažení souborů.

29

2010 | 11 | Čilichili: Kancl  

O práci v kanclu v dětství nikdo nesní. Ale hodně z nás tam skončí.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you