Page 71

PęIPOJENÍ S VODAFONEM

INTERNET V PC

Pěipojení na stálo mıžete využívat na cestách i doma

vÜný a t s e V net inter

Internet na cesty Rychlý internet na vašich cestách nebo obchodních schůzkách vám zajistí Kombo Modem. Je tak mazaný, že vás na internet pošle tou nejrychlejší dostupnou sítí. Ve městech se k rychlému internetu jednoduše připojíte pomocí 3G USB modemu (3G síť je k dispozici pro víc než 25 % populace a síť EDGE je k dispozici pro 95 % populace). Pokud hledáte ideální pocítač pro internet na cestách, pořiďte si Vodafone Netbook s vestavěným 3G modemem.

Do pÝti minut surfovat po internetu? Stačí zajít do nejbližší Vodafone prodejny, do USB modemu vložit SIM kartu, a zasunout modem do počítače. Instalace připojovacího programu proběhne automaticky. USB modem je stejně jednoduché používat jako zaplatit – s tarifem Připojení na stálo stojí symbolických 77 Kč. Více informací o USB modemech najdete na stranách 94–95.

Rychlý mobilní internet témÝě všude? Pokud chcete využívat rychlý internet opravdu všude, máte možnost! S našim univerzálním Kombo Modemem jsou vám k dispozici všechny sítě, včetně nově spuštěné sítě CDMA. A díky Kombo Modemu budete připojeni vždy do té nejrychlejší, jaká je k dispozici. Kombo Modem si s tarifem Připojení na stálo můžete pořídit od 77Kč. Více informací o CDMA modemu najdete straně 94.

Maximální mobilita a výdrž baterií Nejpraktičtější zařízení, jaké pro internet na cesty máme, je Vodafone Netbook vyráběný firmou Samsung. Jedná se o malý, lehký netbook se zabudovaným 3G/EDGE modemem a výdrží baterií až 8 hodin. Netbook vám nikde nepřekáží a poskytuje vám komfort plnohodnotného počítače na vašich cestách. Vodafone Netbook se dá pořídit s Připojením na stálo už od 6 977 Kč! Více informací o netbooku Samsung najdete na straně 93.

Internet doma Rychlý internet doma můžete používat v síti 3G (k dispozici pro 25 % populace ČR) nebo nově spuštěné síti CDMA (pokrývá 65 % populace ČR). Datové zařízení si vyberete podle místa pokrytí – 3G nebo Kombo modem. Pokud chcete sdílet připojení k internetu na více počítačích přes Wi-Fi, pořiďte si Vodafone Mobile Broadband Sharing Dock – za 877 Kč se k internetu přes 3G připojí celá vaše domácnost. Toto zařízení můžete také umístnit tam, kde je nejsilnější 3G signál ve vaší domácnosti pro co nejvyšší připojení k internetu.

Rychlý internet na cestách i doma? Nejjednodušší připojení k rychlému internetu pro váš počítač vám nabízí naše malé USB modemy, které využijete v 3G síti. Kombi Modem vás k rychlému internetu připojí jak přes 3G, tak přes naši novou síť CDMA. Více informací o USB modemech najdete na straně 94–95.

Internet pro celou domácnost! Praktické zařízení vám z USB 3G modemu vyrobí Wi-Fi a poskytne internet pro všechny okolo. Jednoduše do zařízení Vodafone Mobile Sharing Dock zasunete 3G USB modem, a můžete surfovat. Vodafone Mobile Sharing Dock se dá pořídit jako příslušenství za 877Kč. Více informací najdete na straně 95.

síĦ Wi-Fi liv o kdek

71

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.